Anjelský seminár - rozhovory s anjelmi

 

ANJELSKÝ SEMINÁR -

ROZHOVORY S ANJELMI PROSTREDNÍCTVOM ANJELSKÝCH KARIET A ANJELSKÉHO PÍSMA

anjeli

Chcete vedieť, ako zmeniť k lepšiemu svoj život a život svojich blízkych, ako pokračovať na svojej životnej ceste, ako sa duchovne vyvíjať, čo od Vás anjeli očakávajú a akým spôsobom Vám chcú pomôcť?

 

Na tomto seminári si zopakujeme základné poznatky o aure, čakrách, anjeloch, archanjeloch, duchovných sprievodcoch a nanebovzatých majstroch a ako ich do svojho života privolať.

 

Prevediem Vás meditáciou: „Prečistenie a liečenie Vášho srdca“, „Ako vniesť do svojho života vyššie hodnoty“ a „Ako sa spojiť so svojím anjelom strážnym“.

 

Na seminári sa naučíte vykladať anjelské karty ako posolstvá od anjelov, ako im rozumieť, ako očistiť a zasvätiť karty, ako s nimi pracovať pre seba, príp. pre iných.

Naučíte sa aj to, ako s nami anjeli komunikujú prostredníctvom „Anjelského písma“.

 

Na tento seminár si prosím, prineste niektoré z Anjelských kariet od Doreen Virtue (napr. Posolstvo archanjelov, Anjelská terapia, alebo iné, ktoré Vás oslovia), zošit a pero.

 

V priebehu seminára bude podané občerstvenie.

 

Cena seminára: 50,- Eur

 

Najbližšie termíny:

 

Tento seminár sa môže uskutočniť na základe dohody a upresnenia termínu (aj individuálne) v sobotu, alebo aj v pracovný deň.

 

Seminár prebieha v skupinkách 2-6 osôb. Prihláste sa prosím vopred, na tel.č. 0905475137, e-mailom na: anka.zelenakova@centrum.sk, alebo osobne na adrese: Podnikateľské centrum, Pražská 4, 1.posch., č. 113 v Košiciach, kde sa seminár bude konať.

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZDFjOGY2Mm