Anjelský seminár - práca s kyvadlom

ANJELSKÝ SEMINÁR - PRÁCA S KYVADLOM

 

 

Chcete sa naučiť komunikovať s duchovným svetom a anjelmi prostredníctvom kyvadla?

 

Kyvadlo je jedným z vešteckých nástrojov už od nepamäti. Kyvadlá sú rôzne – kovové, kryštálové, sklenené, z rôznych drahých kameňov a kyvadlom môže byť dokonca aj obrúčka.

 

Prostredníctvom kyvadla sa môžete dozvedieť svoj zdravotný stav alebo stav svojich klientov, odpovede na rôzne otázky, ktoré Vás trápia. Pomocou kyvadla si môžete otestovať potraviny, knihy, lieky, produkty prírodnej medicíny, ktoré sú pre Vás najvhodnejšie, ale aj výskyt škodlivých geopatogénnych zón vo svojom domove alebo v zamestnaní.

 

Kyvadlo môžete mať neustále pri sebe, ako najlepšieho priateľa a vždy Vám poradí to správne riešenie.

 

Treba sa však naučiť klásť anjelom tie správne otázky, aby mohli na ne jednoznačne odpovedať.

 

To sa naučíte na celodennom seminári, kde dostanete k dispozícii aj testovacie tabuľky na zistenie zdravotného stavu a jeho duchovných príčin a iné potrebné a zaujímavé informácie k svojmu duchovnému rozvoju.

 

Súčasťou seminára je aj riadená meditácia na odstránenie psychických blokov, očistu a harmonizáciu čakier s archanjelom Michaelom.

 

Na seminár si prosím, prineste vlastné kyvadlo (najlepšie mosadzné - strednej veľkosti), zošit a pero. Kyvadlo si môžete kúpiť v ezoterických predajniach alebo prostredníctvom internetu, príp. Vám ho môžem zabezpečiť aj ja na požiadanie pri prihlásení sa na seminár.

S kyvadlom pracujem viac ako 20 rokov.

Seminár prebieha v malých skupinkách s 2-8 záujemcami.

Cez obedňajšiu prestávku bude účastníkom poskytnuté občerstvenie.

 

Cena: 50,- Eur.

 

Konanie seminára:

Seminár sa môže uskutočniť na základe dohody a upresnenia termínu v skupine, alebo aj individuálne.

Ak Vás táto metóda zaujala a chcete sa ju naučiť, prihláste sa prosím vopred na tel.č. 0905 475 137, alebo e-mailom na: anka.zelenakova@centrum.sk, alebo osobne na adrese: Podnikateľské centrum, Pražská 4, 1. posch., č. 113, Košice.

www.zdraveteloadusa.sk

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

N2ZlMG