» Kyäni Sunrise
Kyäni Sunrise™ Balenie 30 ks

Kyani Sunrise

Kyäni Sunrise™ je chutný nápojový doplnok stravy vyrobený z koncentrátov a extraktov z vybraných bobuľových plodov a ovocia s pridanými vitamínmi.

Ak máte záujem o zakúpenie Kyäni Sunrise™, kliknite pre vstup do Eshopu sem.

Založené na divokých aljašských čučoriedkach bohatých na antioxidanty, ktoré sa ručne zbierajú na Aljaške. Kyäni Sunrise™ je prirodzene dosladený hroznovou šťavou a fruktózou a zmiešaný s prídavnými inými ovocnými šťavami a rastlinnými extraktmi.

Kyäni Sunrise™ má bohatú ovocnú chuť. Odporúčame vám, aby ste pili jedno 30 ml vrecko Kyäni Sunrise™ každé ráno, aby ste zabezpečili svojmu telu najlepší začiatok dňa.

Kľudne zmiešajte svoj Kyäni Sunrise™ s vodou alebo ho primiešajte do jedla. Milujeme spôsob, ktorým prirodzene osladí náš ranný jogurt!

Kyäni Sunrise™ je vyrobený z ovocia - takže nezabudnite svoje ranné vrecko zatriasť!

Kyäni Sunrise™ vám zabezpečí:
Vitamín A, vitamín E, vitamín C, vitamín D, vitamín B1 (Tiamín), vitamín B2 (Riboflavín), niacín, vitamín B6 (Pyrodoxíne-hydrochlorid), vitamín B12 (Kyanokobalamín), kyselinu pantoténovú, kyselinu listovú, biotín, taurín, inositol

Prísady:
Voda, fruktóza, koncentrát šťavy z bieleho hrozna, taurín, súhlasný koncentrát z hroznovej šťavy, koncentrát z čučoriedkovej šťavy, koncentrát z červenej maliny, koncentrát šťavy z granátového jablka, kyselina citrónová (okyslovací prostriedok), prirodzená príchuť z tropických bobuľových plodov, prirodzené farbivo z mrkvy a čiernych ríbezlí (odtieň červenej Exberry), aljašská divoká čučoriedka, kyselina askorbová (vitamín C), cholin bitatrát, xantánová guma (zahusťovač), vitamín E (d-alpha tokoferol acetát), prírodné stopové minerály, para amino benzénová kyselina (PABA), prášok z aloe vera, inosit, niacinamid, kalcium D-pantotenát (Vitamín B5), sorban draselný (konzervačná látka), vitamín A palmitát, šťava z noni, cyanokobalamín (Vitamín B12), Pyrodoxín-hydrochlorid (Vitamín B6), ovocný extrakt zo semien hrozna, tiamín mononitrát, prášok z brusníc, riboflavín (Vitamín B2), biotín, bobule lychii (Goji), extrakt zo semien hrozna, extrakt zo šupiek hrozna (Polyfenol), cholekalciferol (Vitamín D3), včelí propolis, kyselina listová

Zapamätajte si, že diétne doplnky sú jedlá, ktoré sa špeciálne vybrali na pridanie hodnoty do vašej diéty. Nie sú liečivá a nie sú určené ako náhrada dobre vyváženej diéty. Spoločnosť Kyäni nemôže poskytovať lekárske rady o našich produktoch. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo obavy z používania našich produktov, poraďte sa s vaším všeobecným lekárom.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

imgSoEJGHPryZ imgBarnypok img01.04.2017 12:06
NTg3ZG