»
Akulife

AKULIFE

Akulife_3

Masážny prístroj Akulife pracuje na princípe pôsobenia elektromagnetických vĺn na organizmus. Efektívne pomáha odstrániť vedľajšie účinky vyvolané liekmi a očkovaním.

Magnetická terapia slúži na zväčšenie magnetickej energie.

Zem je jeden veľký magnet, ktorý je obklopený magnetickým poľom. Zmena sily tohto magnetického poľa sa zreteľne dotýka aj organizmu každého človeka.

Za posledných 100 rokov ukazovateľ zemského magnetizmu sa znížil o 5 %.

Príčinou tejto zmeny je staviteľstvo, ktoré používa na výstavbu budov na celom svete veľké množstvo železobetónu. Japonskí vedci dokázali, že v súčasnom svete je organizmus každého človeka postihnutý nedostatkom magnetickej energie, čo

v konečnom dôsledku vyúsťuje do veľkého počtu ochorení. Asi 40 rokov japonskí vedci uvažovali a skúmali, akým spôsobom pomôcť ľuďom doplniť tento nedostatok energie. Približne 1 milión ľudí sa zúčastnilo prác na prístroji.

Akupunktúrny prístroj Akulife spoločnosti Tiens je úspešným spojením pôsobenia magnetického poľa a sily elektrického toku. Jeho používanie je veľmi efektívne pri bolestiach ramien a chrbta. Nemá vedľajšie účinky.

F u n k c i e:

  1. Zlepšuje krvný obeh, zlepšuje nasýtenie krvi kyslíkom, zvyšuje množstvo červených krviniek, rozširuje cievy, zlepšuje látkovú výmenu. Zvyšuje kontrakciu svalov a tým zvyšuje zdravie lícnych svalov, postihnutých obrnou alebo paralýzou.

  2. Znižuje bolesti v orgánoch, svaloch, pri menštruácii, pri nervových bolestiach.

  3. Znižuje bolesť, spôsobenú kŕčom trojitého nervu, svalov a kĺbov, zubov.

  4. Môže sa používať u pacientov, ktorí trpia detskou mozgovou obrnou, paralýzou lícneho nervu.

  5. Prístroj môžeme používať pri narušenej peristaltike čriev, pri zápche, hnačke.

  6. Na uľahčenie močenia.

  7. Zmenšuje zápal a začervenanie, stimuluje zlepšenie tvorby červených krviniek, zlepšuje imunitu organizmu.

  8. Normalizuje telesnú teplotu pri infekčných chorobách.

  9. Efektívne zlepšuje fyziologické funkcie v organizme.

  10. Prístroj je určený na stimulovanie akupunktúrnych bodov. Malá bolesť v mieste stimulácie sa stáva ukazovateľom vášho zdravia, priebehu choroby a procesu uzdravenia.

 

S prístrojom AKULIFE sa dajú prevádzať tieto ozdravné kúry:

srdcovo-cievne ochorenia, arteriálna hypertenzia, arteriálna hypotenzia, cukrovka, zápal podžalúdkovej žľazy, narušené trávenie, akútny žlčníkový záchvat, žlčníkové kamene, zápal žlčníkového mechúra, zápcha, impotencia, hemoroidy (zlatá žila), nespavosť, zápal žalúdka, žalúdočné vredy a vredy dvanástnika, menštruačné problémy, menštruačný cyklus, závrate, bolesti hlavy, spojené s problémami krčnej chrbtice, bolesti v krížoch, zápal kĺbov, bolesť zubov, zápal priedušiek, bronchiálna astma, bolesti po poraneniach, posttraumatický syndróm, hnačka, zápal tvárovej dutiny, nosové dutiny, choroby dýchacích ciest, zníženie telesnej hmotnosti, kozmetika, reuma, hluchota, ochrnutie tváre, ochrana pred chorobami.

Všetky ošetrenia sa prevádzajú na ľavej dlani a chrbte ruky.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YzRhMzU