» Terapeutický prístroj GOU GONG
Terapeutický prístroj GOU GONG®

Originálny terapeutický prístroj GOU GONG®

 

Originálny Terapeutický prístroj GOU GONG® je novodobý terapeutický prístroj, ktorý vynašla skupina vedcov a lekárov vo výskumnom inštitúte v Chongging v Číne.tdp lampa

Kľúčovým prvkom prístroja GOU GONG® je patentovaná minerálna platňa, pokrytá 33 minerálmi. Po nahriatí na približne 280 stupňov Celzia (asi 10 minút), produkuje jedinečné biospektrum elektromagnetických vĺn, ktoré dokáže prijať ľudské telo (bunky). Spektrum elektromagnetických vĺn, produkovaných TDP lampou je zhodné so spektrom elektromagnetických vĺn zdravých buniek. Tým sa v organizme vytvára prirodzená rovnováha.

Účinky:

1.) Pozitívne pôsobí na viac ako 100 ochorení.

2.) Úľava od bolestí.

3.) Protizápalové účinky pri akútnych, ale najmä chronických ochoreniach.

4.) Pôsobí na psychiku - ukľudňuje, podporuje zdravý spánok.

5.) Zvyšuje obranyschopnosť organizmu.

6.) Odstraňuje únavu, stres, napätie.

7.) Čistí organizmus od toxických látok a prekyslenia.

8.) Spúšťa v tele samoliečiace procesy.

9.) Zvyšuje množstvo energie v organizme.

10) Spomaľuje proces starnutia organizmu.

 

Terapeutický prístroj GOU GONG® nemá vedľajšie negatívne účinky.

Terapeutický prístroj GOU GONG® úspešne vyhovela testom ako "Zdravotnícky prístroj" v TUV Rheinland.

 

Terapeutický prístroj GOU GONG® pomáha pri týchto ochoreniach a zdravotných problémoch:

akné, angína pectoris, alopécia, artritída, astma, rôzne bolesti: hlavy, chrbta, kĺbov, kolien, podbruška, zubov, žalúdka, žlčníka, močového mechúra, obličiek, končatín, chodidiel a iné, bronchitída, bezvládnosť, celulitída, citlivosť na počasie, cystitída, diabetes (cukrovka) - závislí i nezávislí na inzulíne, depresie, dojčenská hnačka, ekzémy, gastritída, hemoroidy, hepatitída, herpes, hnačka, chrípka,impotencia, infekcie, ischias, jazvy, kožné ochorenia, problémy pri menštruácii  a menopauze, migréna, nádcha, napätie, natiahnutie šliach, nespavosť, neurodermitída, nočné pomočovanie,  popáleniny, problémy s prostatou, omrzliny, osteoporóza, plesne, reuma, seknutie v krížoch, únava, vredy, vysoký krvný tlak, vytknutie, zápaly, lymfatické problémy, problémy so štítnou žľazou, ochorenia žalúdka, žlčníka, pečene, Parkinsonova choroba, zápaly, ťažkosti po mozgovej príhode.

TDP lampa_5
Terapeutický prístroj GOU GONG® sa úspešne využíva aj pri ošetrovaní detí, ba aj zvierat.

Kontraindikácie: kardiostimulátor a tehotenstvo do 3. mesiaca, príp. aplikácia na brucho v tehotenstve.

Spôsob použitia: prístrojom GOU GONG® pôsobíme (nahrievame) akupunktúrne zóny a body na tele zo vzdialenosti cca 30 cm, prípadne pôsobíme priamo na oblasť zdravotného problému.

Terapeutický prístroj GOU GONG® má zvlášť dobrý vplyv na ťažké a dlhotrvajúce ochorenia, preto sa jej ľudovo hovorí:  "Čínska zázračná lampa".

V prípade záujmu je možné účinky prístroja GOU GONG® vyskúšať osobne v kancelárii na Pražskej 4, po predchádzajúcej dohode.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Y2U0NWV