» Nitro Xtreme
Nitro Xtreme™ 56ml

Nitro Xtreme 56ml

Kyäni Nitro Xtreme™ predstavuje tekutý doplnok stravy obsahujúci vitamíny, minerály a šťavy z rastliny noni (Morinda citrifolia).


Ak máte záujem o zakúpenie Kyäni Nitro Xtreme™, kliknite pre vstup do Eshopu sem.

Tento doplnok stravy, ktorý sa zmiešal tak, aby pomohol podporovať vysokoenergetický životný štýl, obsahuje noni, horčík, tiamín, niacín, zinok, CoQ10, ako aj extrakty zo zázvoru, ovocia amla a z papriky. Tento doplnok stravy je ideálny nie len pre športovcov, ale je vynikajúci aj pre každého v pohybe.

Silnú tmavú farbu Kyäni Nitro Xtreme™ dopĺňa jeho hlboká a bohatá chuť. Pre tých z vás, ktorí majú veľmi citlivé žalúdky, odporúčame, aby ste zamiešali svojich 20 kvapiek do pohára s vodou.

Kyäni Nitro Xtreme™ sa predáva v 56 ml sklenenej fľaške s kvapkadlom, ktorá je ideálna pre páry a rodiny.

Odporúčame, aby ste si dali 1 ml (20 kvapiek) Kyäni Nitro Xtreme™ trikrát počas dňa.
Prvýkrát: dajte si Kyäni Nitro Xtreme™ po zobudení a pred požitím akéhokoľvek iného jedla alebo doplnkov stravy, aby ste pomohli zvýšiť účinnosť akýchkoľvek iných doplnkov stravy, ktoré beriete.
Druhýkrát: dajte si 1 ml Kyäni Nitro Xtreme™ počas dňa, keď pociťujete pokles energie. Pomôže vám zabezpečiť dodatočný výkon.
Tretíkrát: na konci dňa si dajte 1 ml Kyäni Nitro Xtreme™ spolu s večerou a pred požitím akýchkoľvek iných večerných doplnkov stravy.
Len dospelé osoby: Niektoré páry tiež zistili, že požitie Kyäni Nitro Xtreme™ pred spaním môže tiež pomôcť zdokonaliť iné aktivity v spálni.

Vyskúšajte Kyäni Nitro Xtreme™ na vlastnej koži, aby ste pocítili efekt!

Prísady:
Glycerín (zvlhčovadlo), čistená voda, fruktóza, šťava z noni (Morinda citrifolia), chlorid horečnatý hexahydrát, karamelová farba (farbivo), kyselina citrónová (okyslovací prostriedok), mäta (aróma), zmes vitamínov (tiamín, niacín), monohydrát sulfát zinku, mikroobalený CoQ10 (CoQ10 a obaľovací prvok z arabskej gumy), QuickSorb® (zmes rizómu zázvoru, ovocia amla a ovocných extraktov z papriky), chlorid chrómny hexahydrát.

Zapamätajte si, že diétne doplnky sú jedlá, ktoré sa špeciálne vybrali na pridanie hodnoty do vašej diéty. Nie sú liečivá a nie sú určené ako náhrada dobre vyváženej diéty. Spoločnosť Kyäni nemôže poskytovať lekárske rady o našich produktoch. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo obavy z používania našich produktov, poraďte sa s vaším všeobecným lekárom.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

imgCwR3tmBI imgjwYqIc7TCc img06.07.2015 10:59
OGQxZD