» Anjelské deti
Niekoľko príbehov z knihy Jacky Newcomb: ANJELSKÉ DETI.

 

Šiesty zmysel INDIGOVÝCH, KRYŠTÁLOVÝCH A DÚHOVÝCH DETÍ.

 

Svetlá a kruhy

 

Anjeli v dome.

 

Mám päťročnú dcérku Katie. Je veľmi zvláštna: vždy som vedela, že je na nej niečo „neobyčajné“.Asi pred ôsmimi mesiacmi som sedela na podlahe a skladala som bielizeň, keď Katie zrazu povedala: „Mami, vedľa tej stoličky sú dvaja anjeli““. Bola som ohromená a spýtala som sa jej, ako vyzerajú. Vysvetlila mi, že sú bieli a majú krídla.

Od toho dňa mi vždy povedala, keď boli nablízku. Nerozprávali sa s ňou, ale ona sa ich nikdy nebála. Hovorí, že niekedy sú modrí, inokedy šedí, ružoví alebo fialoví. Niektorí sú veľmi malí, niektorí veľkí.

Katie má aj iné schopnosti. Vie, kedy ocko príde domov, ešte skôr, než vyjde z práce na ulicu. Minulý rok mi manžel kúpil na narodeniny digitálny fotoaparát. Na niektorých záberoch sme zachytili nezvyčajné kruhy. Keď som ich na niektorých fotografiách ukázala Katie, povedala: „Nie, mami, to nie sú kruhy, to sú anjeli“.

 

Chlapec duch.

 

Jamie má len štyri roky a často sa rozpráva s duchmi. Niektorí známi hovoria, že to môže byť preto, že je jedináčik a že som s ním sama a okrem toho študujem, preto sa môže cítiť osamelý.

Jamie vie rôzne veci. Hovorí mi mená dávnych členov rodiny a rozpráva sa s detskými duchmi. Raz, keď mal asi tri roky, hral sa vonku s autíčkami, keď zrazu niekomu v stene zakýval na rozlúčku. Keď som sa ho na to spýtala, povedal mi, že sa hral s malým chlapcom a že s ním nemôže ísť k nemu, lebo ho „umŕtvilo“ zelené auto, tak to povedal. Rozpráva sa s mojou tetou, ktorá je stále blízko nás. Verím, že môj chlapček sám je anjel. A vedomie, že existujú bytosti, ktoré dávajú naňho pozor, mi dodáva nádej, ktorú potrebujem. Určite sú pri ňom, aby mu pomáhali v jeho ťažkých chvíľach. Všetkým za to ďakujem.

 

Nadzmyslové schopnosti

 

Čitateľka myšlienok

 

Moja dcéra má osem rokov a vie liečiť. Všetko to začalo asi pred štyrmi rokmi, a aj keď to už dnes trochu chápeme, vždy nás niečím prekvapí.

O tom, čo naša dcéra vie, vie len naša rodina a niekoľko jej kamarátov. Trochu som začala tušiť, že má určité nadzmyslové schopnosti, keď mala dva alebo tri roky, lebo raz ráno uvidela prízrak a rozprávala mi o ňom. Podľa jej správania som bola presvedčená, že hovorí pravdu. Avšak ani v najbujnejšej fantázii by ma nenapadlo, že bude liečiteľkou. Niekedy mi rozpráva, čo sa mi minulú noc snívalo. Dokáže tiež pomocou energie pohybovať ceruzkou.

Občas vie niektoré veci a keď sa jej spýtam, ako to vie, vždy mi odpovie: „Viem to skrátka v hlave“.

 

Médium: spojenie s „druhou“ stranou

 

Naši blízki ako anjeli strážni

 

Drahí zosnulí, ktorí sídlia na druhom brehu života, často hovoria svojim vnúčatám, deťom a súrodencom, že sú ich strážnymi anjelmi.

I keď možno nie sú anjelmi v tradičnom zmysle slova, vyzerá to, že sú schopní zaskočiť späť a na rôzne veci dohliadnuť. Ako keby mali schopnosť nazrieť do našich životov a vedieť, čo sa v nich deje, a možno vidia aj trochu dopredu – ale nebojte sa, nechodia vám v pätách.....úplne rešpektujú vaše súkromie.

 

Keď Jeanettina dcéra popísala svojho návštevníka, Jeanette cítila, že je to brat jej manžela, švagor – strýko jej dcéry. Jeanette hovorí:

 

Nočná ochrana

 

Moja dcéra má štrnásť rokov. Raz v noci sa prebudila a zistila, že v jej izbe sedí duch nejakého muža. Najprv bola šokovaná, ale on tam len sedel a usmieval sa. Povedala mi, že sa s ním každý večer pred spaním rozpráva, že povie: "Dobrú noc, muž v mojej izbe“ a potom sa jej o ňom sníva, usmieva sa na ňu a máva jej.

Povedala mi, že nie je z toho vydesená a že sa ho raz spýtala, či má pre ňu nejaké posolstvo. Odpovedal veľmi hlbokým hlasom, že nemá, ale že je tu preto, aby ju ochraňoval.

 

Neobyčajné javy

 

Pani Colesonová

 

Od šiestich rokov som sa hrala otočená tvárou do ľavého rohu mojej izby alebo som len sedela otočená tým smerom a rozprávala som sa sama so sebou. Moja mama občas ku mne nazrela a spýtala sa: „S kým sa rozprávaš?“

Odpovedala som jej: „Je tu so mnou veľmi milá pani, pani Colesonová. Číta mi rozprávky.“

Moja mama sa zvyčajne len usmiala a odišla. Raz som jej o svojej návštevníčke rozprávala pred našou susedkou. Tá zbledla, zalapala po dychu a povedala matke, že pani Colesonová bola žena, ktorá v našom dome pred niekoľkými rokmi zomrela! Pre mňa však bola v každom prípade skutočná!

Niekedy ešte aj dnes cítim jej prítomnosť, ale odvtedy, ako zomrel môj dedko, je stále niekde okolo mňa on. Veľmi rada by som o pani Colesonovej zistila niečo viac, ale stačí, keď na ňu myslím, a cítim v sebe bezpečie a teplo.

 

Levitácia a cestovanie medzi dimenziami

 

Levitácia je zdvíhanie alebo pohyb predmetov „psychickou silou“. Niekoľko rodičov mi písalo, že túto schopnosť videli u svojich detí. Iní videli svoje paranormálne deti na viac než jednom mieste súčasne alebo videli, ako sa pohybujú zrýchleným tempom. Je to príliš výstredné, aby sme tomu dokázali uveriť – a predsa sa to deje.

 

Vysokorýchlostný cestovateľ

 

Kamarát mojej dcéry (ktorý trpí ťažkým autizmom a súčasne má veľmi vysoké IQ), bol raz videný na jednom mieste a o sekundu neskôr na inom. Ako si tieto veci vysvetliť?

Malá sesternica mojej priateľky u nej bývala pár týždňov počas prázdnin. Priateľka videla dievčatko (malo tri roky) v jednu chvíľu v jej izbe, ale o sekundu neskôr sa hrala vonku so záhradnou hadicou. Moja kamarátka išla teda nazrieť do jej izby – a dievčatko tam stále bolo. Znovu vykukla von - a tam nikto. Dievčatko sa premiestňovalo v zlomku sekundy. Moja priateľka krútila hlavou a zmohla sa len na jedinú otázku: „Čo to, do čerta, znamená?“

Viem si to predstaviť. Ďalšia mamička, Lynne, hovorí, že počuje, ako jej dcérka behá pred domom, a potom, keď ju ide skontrolovať, nájde ju, ako tvrdo spí vo svojej posteli. Hovorí tiež, že dcéra jej priateľa vie levitovať, a myslí si, že je to jeden zo znakov „dúhových detí“.

 

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NWVmMjU5Zj