» Privolávač anjelov
PRIVOLÁVAČ ANJELOV - úryvky z knihy - Kyle Gray

Keby som mal vybrať jedinú myšlienku, ktorú by ste si z knihy mali vziať k srdcu, tak je to poznanie, že nikdy nezomrieme. Žijeme a milujeme v inej dimenzii a moje neuveriteľné príbehy lásky a nádeje vám to dokážu.

Aj v tejto chvíli je láska všade okolo nás. Sme láska a sme milovaní. Verím, že to cítite aj pri čítaní mojej knihy, a dúfam,že vás tento pocit nikdy neopustí.

Namaste. (Sanskritský pozdrav. Znamená klaniam sa a prevádza ho mierny úklon s rukami zopnutými pred hrudníkom.)

 

Sadla si na peľasť mojej postele a vyzerala spokojne a šťastne. Až neskôr som si uvedomil, že v tej chvíli izbu zaplavilo zvláštne fluidum – obklopila ma láska, ktorú ku mne babička Nana cítila.

 

Teraz už viem, že keď niekto zomrie, jeho duch túži navštíviť svoju rodinu ešte predtým, než sa naveky odoberie v ústrety večnému svetlu. S Nanou sme mali výnimočný vzťah a ja verím, že ma ešte prišla pozrieť, než sa vydala na ďalšiu cestu.

 

V našej kultúre nás od detstva pripravujú na to, že smrť je krutá udalosť, z ktorej treba mať strach. Veľmi nám to nepomáha, keď sme konfrontovaní so smrťou blízkej osoby a musíme to vysvetliť malému dieťaťu.

Hovorte o tom úprimne a otvorene a deti vám budú dôverovať. Vysvetlite im, že naše telá sú ako autá. Celý život nás vozia, no nevydržia večne. Keď sa nám pokazí auto, neznamená to, že naša púť sa už skončila.

Povedzte deťom, že jadro našej bytosti je skryté v srdci. Keď naše telo prestane fungovať, narastú nám krídla a odletíme na nádherné miesto, odkiaľ budeme ochraňovať celú rodinu.

Deti majú bohatú fantáziu, preto nemajú ťažkosti s pochopením posmrtného života. Naše vysvetlenie ich upokojí. A možno prídete na to, že vidia zosnulých členov rodiny. Povedzte svojmu dieťaťu, že jeho blízki ho počujú z neba, a ak bude pozorne počúvať, možno ich začuje aj ono. Nehanbite sa a nemajte strach hovoriť o mŕtvych. Deti sú nesmierne vnímavé. Zažeňte ich strach a zaspomínajte si na zosnulých členov rodiny.

Viera v posmrtný život nám pomáha prekonať strach z umierania.

Mali by ste svojmu dieťaťu vysvetliť aj to, že má pri sebe neviditeľného kamaráta - anjela, ktorý bol stvorený, aby ho ochraňoval.

Ak dieťa niečo stratí, má strach alebo ho niečo trápi, môže si privolať na pomoc svojho anjela. Stačí ho v duchu poprosiť o pomoc a anjel ho bude chrániť.

Vychovávajte deti v pokoji a s láskou. Obklopte ich pozitívnou energiou a povzbuďte duchovnú stránku ich osobnosti. Doprajte im viac než materiálne statky. Ak dodržíte tieto výchovné princípy, darujete svojim deťom radosť a pokoj duše.

 

Anjeli sú nadprirodzené duchovné bytosti stvorené vesmírom (niektorí dávajú vesmíru meno Boh), ktoré nás majú sprevádzať na Zemi. Verím, že boli stvorené ešte pred ľuďmi a od počiatkov vekov nás majú strážiť a ochraňovať. Len niektorí anjeli sa ukázali na Zemi v zhmotnenej podobe. Väčšinou majú iba astrálne telo. Anjeli sú čistá láska. Sú našimi božskými podobami a nesmú nás súdiť. Každý z nich má charakteristické črty, ale nemajú ľudskú povahu.

Duchovia sú duše našich drahých zosnulých priateľov a príbuzných. Sú to ľudia a zvieratá, ktoré opustili svoje telesné schránky a vrátili sa domov, do neba. Duchovia majú ľudské povahy. Keď ste boli temperamentní na tomto svete, budete temperamentní aj v nebi. Ak ste boli upätí a chladní na Zemi, takí istí budete aj v nebi. Keď sa premeníme na ducha, stratíme schopnosť súdiť, kontrolovať a ovplyvňovať ostatných, ba aj schopnosť hnevať sa na nich. Obklopí nás naša prapôvodná schopnosť milovať, a keď sa staneme čistou láskou, neublížime ani muche.

Anjeli sú celkom odlišné spirituálne bytosti ako duchovia mŕtvych (naši blízki zosnulí sa nestávajú našimi anjelmi strážnymi).

Anjeli majú oveľa vyššie vibrácie ako duchovia. Duchovia majú povahu bližšiu ľuďom, kým anjeli sú absolútne dokonalé božské stvorenia.

Anjeli nám nikdy nezasahujú do života. Nevyskočia na nás, aby nás na smrť vystrašili. Vždy sa zjavia ako svetelné bytosti obklopené čistou láskou. Duchovia sú nevyspytateľní, niektorí sú schopní urobiť aj nemožné, len aby sme si všimli, že sa chcú s nami spojiť. Platí to predovšetkým o dušiach mŕtvych, ktoré sa ešte nedostali do neba, ale pre nejakú príčinu sa nevedia vymaniť z nášho sveta.

Nebo pracuje s veľmi vysokými vibráciami. Takže keď sa zhovárate s duchmi, musíte sa napojiť na ich vibrácie. Keď to neurobíte, budete počuť len strašidelné buchotanie s veľmi nízkou frekvenciou, ktoré nie a nie prestať.

Keď je vaše dieťa vnímavé na odkazy zo záhrobia, pristupujte k nemu s otvorenou mysľou a podporte ho v tom. Nikdy neviete, či to neprinesie požehnanie aj do vášho života.

Samozrejme, že ak si to neželáte, máte právo postaviť sa k tomu odmietavo.

 

Nalaďovanie a odlaďovanie

Keď nadväzujem spojenie s anjelmi, nazývam to naladenie. Keď začínate robiť s anjelmi, mali by ste sa na nich vždy najprv naladiť a po skončení seansy znova „odladiť“. Po skončení práce si vždy dávam pozor, aby som sa odladil, hlavne predtým, než idem spať.

Aby ste sa správne naladili, musíte:

 

Vizualizovať svoje telo obklopené krásnym bielym ochranným svetlom.

 

Privítať anjelov modlitbou, napríklad: „Anjeli, ďakujem vám, že ste tu so mnou a pomáhate mi odovzdávať svoju lásku“.

 

Predstaviť si nádhernú fialovú ružu, ktorá vám rozkvitá medzi obočím.

 

Predstaviť si rozkošnú ružovú ružu, ako vám rozkvitá uprostred srdca.

 

Potom si predstavte, ako vám z uší vychádza biele svetlo. To znamená, že budete počuť láskavé pokyny anjelov (jasnočujnosť).

 

Nechajte oči zavreté, alebo ich otvorte a vyslovte: „Čo mi chcete povedať?“ Keď sa to spýtam, často vídam obrazy alebo počujem slová, ktoré mi prenikajú do mysle, či už je to môj vnútorný hlas, alebo hlas niekoho iného.

 

Ak ste to vyskúšali, ale nič ste nepočuli ani nevideli, zhlboka sa nadýchnite do solárneho plexu a predstavte si niečo krásne. Keď vydýchnete, niečo vám príde na myseľ. Najlepšie bude, keď si zapíšete všetko, čo ste videli, počuli a cítili.

 

Anjelom môžete klásť aj otázky. Aby to bolo ľahšie, dávajte im také, na ktoré sa dá odpovedať áno, alebo nie. Keď si vycibríte umenie spojenia, budú vám odpovedať dlhšími vetami.

 

Vyskúšať si to môžete aj s priateľom. Nech vám kladie otázky, na ktoré sa dá odpovedať áno, alebo nie. Verte všetkému, čo vám v tej chvíli príde na myseľ.

 

Keď chcete vyvolávanie ukončiť, zopakujte všetko v opačnom poradí. Zatvorte ružu v srdci aj ružu medzi očami.

 

Poďakujte sa: „“Ďakujem, anjeli, za všetko, čo som od vás prijala. Prosím, odošlite energiu, ktorá ma ešte obklopuje, naspäť do vesmíru, aby tam liečila. Nech je to tak, ako má byť.“

 

Miluj seba samého

Všetci máme spoločné jedno: chceme byť šťastní. Aby sme boli skutočne šťastní, musíme cítiť, že naši blízki nás milujú a prijímajú takých, akí sme. Aby nás úprimne milovali, musíme najprv milovať samých seba.

To najdôležitejšie, čo nás anjeli naučia, je schopnosť milovať samých seba.

Vesmír funguje na veľmi jednoduchých princípoch, ktoré musíme pochopiť a riadiť sa nimi, aby sme v živote dosiahli to, čo chceme.

Prvý princíp – to je zákon rezonancie. Podľa tohto zákona sa nám v živote stane presne to, v čo veríme a na čo myslíme. Keď sa napr. nenávidíme, zákon rezonancie nám do života priženie ešte viac podobných negatívnych pocitov a aj všetci okolo nás nám začnú ubližovať a budú nás nenávidieť. Preto nám anjeli prízvukujú, aké dôležité je mať sa rád.

Ak ustavične šomreme a sťažujeme sa, že niečo nemáme a ako ostatných neznášame, vesmír nás vypočuje a zošle nám do života ešte viac nepríjemných zážitkov. Rovnaké je to aj vtedy, keď sa neustále kritizujeme a porovnávame s inými, čoskoro zbadáme, že aj naši blízki nás prehnane kritizujú a hodnotia.

Keď sa sami so sebou zmierime a budeme sa mať radi takí, akí sme, vesmír to vezme na vedomie a prežijeme krásny život plný lásky.

Milovať seba samého neznamená, že dobre vyzeráme a budeme namyslení. Znamená to, že prijímame a veríme tomu, že sme Božie stvorenia univerza. Milujete a ste milovaní a viete si vytvoriť svoj vlastný svet. Zaslúžite si v živote to najlepšie.

Anjeli nás učia, ako sa máme mať radi, predovšetkým však to, keď sa máme radi, lepšie si poradíme v každej životnej situácii. Toto je ich odkaz:

 

Priateľ môj, si strojcom vlastného života. Každá tvoja myšlienka a každé tvoje slovo spôsobí v tvojom živote vlnu energie. Táto vlna sa ponesie celým tvojím životom a ovplyvní všetko, s čím si spojený. Ak sa táto vlna ponesie v znamení lásky, lebo sa máš rád a prijímaš sa, všetko, čo ťa v živote obklopuje, ťa bude milovať a prijímať takého, aký si. Keď veríš, že to, čo sa má stať, bude tvoje najväčšie životné dobrodružstvo, tak sa tak stane. Múdro zváž, v čo veríš a na čo myslíš. Vesmír a anjeli podporujú každé tvoje rozhodnutie.

 

Aby ste si zlepšili schopnosť milovať seba samého, vyskúšajte toto:

Pozrite sa na seba v zrkadle a povedzte si:“Milujem ťa. Zaslúžiš si v živote len to najlepšie. Čakajú ťa len samé krásne a dokonalé, dobré veci.“

Alebo si môžete opakovať:

Ďakujem vám, anjeli, že mi pomáhate, aby som sa miloval a bol som milovaný.“

 

Nebojte sa a skúste to! Nemáte čo stratiť, získate však veľmi veľa!

Ako prijať svoje poslanie

 

Čo presne sa musí dozvedieť osoba, ktorá je tu so mnou?“

 

Ako preťať putá

Preťatie pút je jedna z najužitočnejších metód, ktorú sa od anjelov naučíme. V živote sa často stretávame s tým, že nás zaťažujú a ničia „problémy“ druhých ľudí. Takisto nás môžu zaťažiť prastaré vzorce správania, ktoré sa v našich rodinách vlečú z generácie na generáciu. Život nám znepríjemňujú aj niekdajšie vzťahy alebo bremeno z minulosti. Keď pretneme putá s takouto situáciou alebo človekom, uvoľníme cestu anjelom, ktorí nám pomôžu vyriešiť a uzdraviť sa.

Pomáhajú nám pri tom všetci anjeli, ale často privolávame na pomoc archanjela Michaela, lebo on má meč, ktorým môže preťať akékoľvek bremeno alebo akúkoľvek nepríjemnú situáciu.

Pretínanie pút môžeme absolvovať aj opakovane, aby sme sa ubezpečili, že s tým chceme navždy skoncovať. Môžeme to opakovať aj pravidelne, aby sme sa presvedčili, že tá záležitosť nás už nezaťažuje. Veľmi často žiadam anjelov, aby mi popretínali putá ešte predtým, než idem spať, aby som sa uistil, že nemám na sebe negatívnu energiu z celého pracovného dňa.

Preťatie pút nie je až také zložité, ak viete ako na to. Niekedy sa pri tom môže uvoľniť silný cit, ktorý ste sa dlho snažili potláčať. Mali by ste to preto robiť v prostredí, kde sa cítite bezpečne a príjemne. Mali by ste byť v teple a mať poruke vreckovku, keby toho bolo na vás priveľa.

Môžete požiadať aj priateľa, aby vás sprevádzal, alebo sa pritom nahrávajte:

 

Sadnite si a uvoľnite sa. Nohy položte vedľa seba na zem, chrbát je vystretý a ruky položené v lone.

 

Zatvorte oči a zhlboka sa nadýchnite a vydýchnite, aby ste to cítili až v solárnom plexe. V duchu si opakujte:

 

Ďakujem vám, anjeli a archanjel Michael, že ste tu so mnou. Obklopte ma svojím svetlom, aby som bez strachu preťal putá, ktoré ma pripútavajú k minulosti a nechcenej energii.“

 

Predstavte si jasné biele svetlo, ktoré vás zahaľuje od hlavy po päty. Myslite pri tom na situáciu, z ktorej sa chcete oslobodiť. Môžete ju nahlas pomenovať alebo opísať.

 

Môžete tiež vysloviť: „Situácia alebo osoba, od ktorej sa musím odpútať, zjav sami teraz.“ V duchu pred sebou uvidíte situáciu, z ktorej máte nepríjemný pocit, počujete meno osoby, ktorá vám ubližuje, alebo sa ocitnete na mieste, kde sa vám pritrafilo niečo zlé.

 

Keď si pomyslíte na všetko, od čoho sa chcete oslobodiť, predstavte si záležitosti, pocity alebo ľudí ako povrázky, ktoré vám trčia z tela.

 

Keď vidíte tie povrázky, ktoré vás zväzujú, opakujte:

Anjeli a archanjel Michael, ste tu pri mne. Ďakujem vám, že pretnete putá, ktoré ma spájali s minulosťou. Som slobodný. Som slobodný. Som slobodný.“

 

Keď to vyslovíte, uvidíte, ako vás obklopia anjeli a ako archanjel Michael ohnivým mečom pretína vaše putá. Keď sa ich dotkne meč, premenia sa na prach. To je znamenie, že ste slobodní.

 

Keď cítite,že všetko je vykonané, možno sa radi poďakujete anjelom v ich reči a vyslovíte:

Namaste.“

 

Precvičte si prsty na rukách aj na nohách, podupte nohami a vráťte sa späť do reality. Napite sa vody a na upokojenie zjedzte kúsok čokolády!

MjU4MzZk