»
BPR“ - PRÍSTROJ

BPR“ - PRÍSTROJ NA NORMALIZÁCIU KRVNÉHO TLAKU A VYROVNÁVANIE ENERGIÍ.

 

Prístroj BPR je produktom vysokej technológie.Jezko BPR Je to spojenie súčasnej biomedicíny a starej čínskej teórie prúdenia energií. Ľudské telo predstavuje uzavretú elektrickú reťaz. Rovnováha kladných a záporných iónov je zárukou dlhovekosti. Poruchy rovnováhy iónov vedú k poruchám zrážanlivosti krvi, ku kŕčom drobných ciev, k zvýšeniu krvného tlaku, k bolestiam hlavy,...

Jedným z najrozšírenejších a najnebezpečnejších ochorení na svete je hypertenzia – vysoký tlak. Zvýšený krvný tlak spôsobuje nielen bolesti hlavy, podráždenosť, závraty, zhoršenie pamäti a schopnosť pracovať, ale zasahuje aj životne dôležité orgány, najmä srdce a cievy veľkého mozgu.

Prístroj BPR sa využíva pri liečbe hypertenzie už 12 rokov s efektívnosťou 90 %. Získal 8 medzinárodných ocenení, dostal veľké množstvo diplomov v medicínskej oblasti.

 

Liečebné kovové kontakty (celkove 21 – v 3 skupinách) plnia úlohu terminálnych kanálov – princíp tanierovej antény. Zachytáva slabé signály poškodených buniek. Pri kontakte s telom prístroj, ktorý vytvoril jediný uzavretý systém, privádza cez seba bioelektrinu a vysiela premenený energetický prúd naspäť do organizmu. Nasycuje nabitými iónmi choré bunky artérií a tým zároveň dopĺňa ich neustály deficit. Obnovuje rovnováhu nábojov v organizme a tým odstraňuje kŕče artérií, rozbíja usadeniny cholesterolu, obnovuje elasticitu stien a očisťuje krvné cievy. Toto umožňuje stabilizovať krvný tlak v artériách a zabezpečuje dlhotrvajúci liečebný efekt.

 

Účinky:

 • Normalizuje krvný tlak (vysoký aj nízky, očný tlak, korekcia videnia).

 • Odstraňuje bolesti hlavy ( pocit tlaku v hlave, točenie hlavy, migrény), vyvolané používaním mobilných telefónov a počítačov. Je veľmi vhodný pre biznismanov, pracovníkov ofisov, počítačových špecialistov.

 • Stimuluje činnosť mozgovej kôry a zvyšuje rozumové schopnosti. Zlepšuje výmenu krvi, mozgovú výživu, odstraňuje kŕče ciev, zlepšuje pamäť. Je potrebný pre študentov, žiakov a všetkých, čo sa zaoberajú rozumovou činnosťou.

 • Zvyšuje celkový tonus. Znižuje pocity únavy, podráždenosti a nervového napätia z nadmerného zaťaženia v práci. Možno ho použiť priamo na pracovisku.

 • Vyrovnáva biologické pole človeka (auru). Odstraňuje energetické bloky a stagnáciu. Spomaľuje proces starnutia, zvyšuje imunitu.

 • Odstraňuje lokálnu bolesť - bolesť kĺbov, zubov, žalúdka. Je efektívny pri artritoch, artrózach, osteochondróze, reumatizme, pereartrite pliec. Pomáha pri obličkových a žlčníkových kolikách, pankreatitíde, astme, dysmenorei.

 • Znižuje riziko vzniku chorôb srdcovo-cievnej sústavy, odstraňuje srdcové kŕče, znižuje srdcovú záťaž, skracuje obdobie rekonvalescencie po prekonanom infarkte a porážke.

 • Má vynikajúci kozmetický efekt. Pomáha odstrániť odumreté kožné bunky na tvári a pigmentové škvrny. Omladzuje pokožku a znižuje počet vrások.

 • Zabraňuje vypadávaniu vlasov a tvorbe nadbytočného mazotoku (seborea), podporuje rast vlasových korienkov a znižuje predčasné šedivenie vlasov.

 

Výhody prístroja:

 • Malý objem – priemer nie je väčší ako 10 cm, dá sa udržať v jednej ruke.

 • Malá váha – je možné nosiť ho so sebou.

 • Je nemagnetický, nie je potrebný žiadny cudzí zdroj energie, žiadna prípojná šnúra, pri aplikácii nie je potrebné presne nájsť akupunktúrny bod, nie je potrebná pomoc iných osôb, nemá časový limit – môže sa voľne používať a má rýchly účinok.

Prístroj BPR prináša zdravie a radosť zo života.

ZTQwM