»
Tong-bao

TONG-BAO“ - PRÍSTROJ MAGNETICKEJ AKUPUNKTÚRY.

Tong bao

Spomalená cirkulácia energie a krvi pri ochorení sa prejavuje rôznym spôsobom. Pocit lámania v celom tele, zmeravenia, nafúknutia – to je len malá časť z obrovského zoznamu symptómov, ktoré sprevádzajú stagnáciu cirkulácie QI a krvi. Obrovskou múdrosťou boli obdarení obyvatelia Číny, ktorí vymysleli akupunktúrnu metódu (vpichovania ihiel do biobodov), aby tak zaktivizovali meridiány ŤING-LUO. Sú známe prípady, keď akupunktúrne pôsobenie ihiel obnovilo dar reči a sluchu u hluchonemých ľudí. Okamžitý efekt zbavenia bolesti možno docieliť vďaka akupunktúrnej anestézii. Keď ihla presne natrafí na biobod, človek pocíti krátky impulz, podobný ledva badateľnému, okamih trvajúcemu elektrickému výboju. Tento pocit sa prenáša meridiánmi ŤING-LUO, preukazujúc zarážajúce regeneračné účinky.

Na základe poznatkov o akupunktúre a pôsobení magnetického poľa na ľudský organizmus bol čínskymi vedcami vytvorený prístroj magnetickej akupunktúry TONG-BAO. Výskumy ukázali, že ľudské pole je nerozlučne spojené s magnetickým poľom. Nedostačujúca magnetizácia môže spôsobovať rôzne ochorenia, ako je vegetatívna neuróza, predčasné starnutie buniek, hustá krv, zanesenie krvných ciev nečistotami, srdcovo-cievne ochorenia a ochorenia ciev mozgu.

Magnetické pole je tak isto dôležité, ako slnečné svetlo, vzduch a voda.

V súčasnom pretechnizovanom svete a dobe ekologických katastrof na ľudí len zriedka pôsobí prirodzené magnetické pole. Jedným z najvhodnejších spôsobov, ako doplniť magnetický obsah v našom tele je používanie terapeutických magnetických prístrojov.

Charakteristické vlastnosti:

 • nie je potrebný zdroj prúdu alebo batérie, prístroj je prenosný

 • nedochádza k prepichnutiu kože, možnosti nákazy a strachu pred použitím

 • široké spektrum využitia, okamžitý efekt, efektívnosť je 98,4 %

 • ľahko sa používa, môže ho používať ktokoľvek, zmestí sa do vrecka

 • je to profylaktický prístroj pre celú rodinu.

TONG-BAO je pohodlný a bezpečný, nemá vedľajšie účinky.

Spôsoby použitia:

 • zatlačenie ostrím magnetickej hlavice

 • prúdovo-impulzná stimulácia

 • metóda hladkania

 • metóda škrabkania

 • s nefritovou násadkou použitie v kozmetike

 • magnetizácia vody.

 

Pôsobením prístroja TONG-BAO na ruky (dlane a chrbát ruky) a chodidlá, vieme odstrániť bolesť a iné problémy v ktoromkoľvek orgáne.

 

Upozornenie:

Prístroj sa neodporúča používať ľuďom s kardiostimulátorom, s inzulínovým dávkovačom, s klinmi v zlomeninách a kĺboch, tehotným ženám v oblasti brucha.

 

TONG-BAO je vysoko efektívny profylakticko-regeneračný prístroj pre každú rodinu. Počas 10 rokov výskumov, experimentov a používania v klinických podmienkach od doby používania prístroja bola dosiahnutá efektívnosť 98,4 %.

YjIxZjkxZ