» Kyäni NitroFX 8 x 15 ml
Kyäni NitroFX™ 8 x 15 ml

Kyäni NitroFX 8 x 15 ml

Kyäni NitroFX™ predstavuje tekutý doplnok stravy, ktorý obsahuje šťavu z rastliny noni.


Ak máte záujem o zakúpenie Kyäni NitroFX™ v balení 8x15ml, kliknite pre vstup do Eshopu sem.

Sila noni a oxid dusnatý sa vedecky preukázali, ale nie všetko, čo je dobré, je aj chutné! Aby sa zlepšila chuť, noni použité v Kyäni NitroFX™ sa zmiešalo s vodou, fruktózou a s náznakom mätovej chuti. Výsledkom je príjemne chutný tekutý doplnok stravy. Myslíme si, že je to najchutnejší doplnok stravy noni na trhu!

Pohodlné fľašky s obsahom 15 ml (predávajú sa v baleniach po 8) sú vynikajúce pre vaše vrecko, tašku alebo športovú tašku. Ich veľkosť je tiež ideálna na podarovanie a vynikajúca na predstavenie výhod Kyäni NitroFX™ iným.

Vyskúšajte Kyäni NitroFX™ na vlastnej koži, aby ste pocítili efekt!

Prísady:
voda, šťava z noni (Morinda citrifolia), fruktóza, mäta (aróma), kyselina citrónová (okyslovací prostriedok), sorban draselný (konzervačná látka), benzoan sodný (konzervačná látka)

Odporúčame, aby ste si dali 1 ml (20 kvapiek) Kyäni NitroFX™ trikrát počas dňa.

Prvýkrát si dajte Kyäni NitroFX™ po zobudení a pred požitím akéhokoľvek iného jedla alebo doplnkov stravy, aby ste pomohli zvýšiť účinnosť akýchkoľvek iných doplnkov stravy, ktoré beriete.
Druhýkrát si dajte 1 ml Kyäni NitroFX™ počas dňa, keď pociťujete pokles energie. Pomôže vám zabezpečiť dodatočný výkon.
Tretíkrát na konci dňa si dajte 1 ml Kyäni NitroFX™ spolu s večerou a pred požitím akýchkoľvek iných večerných doplnkov stravy.
Len dospelé osoby: Niektoré páry tiež zistili, že požitie Kyäni NitroFX™ pred spaním môže tiež pomôcť zdokonaliť iné aktivity v spálni.

Zapamätajte si, že diétne doplnky sú jedlá, ktoré sa špeciálne vybrali na pridanie hodnoty do vašej diéty. Nie sú liečivá a nie sú určené ako náhrada dobre vyváženej diéty. Spoločnosť Kyäni nemôže poskytovať lekárske rady o našich produktoch. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo obavy z používania našich produktov, poraďte sa s vaším všeobecným lekárom. hould you have any questions or concerns about taking our products please consult your GP.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Mjg4ZjRm