O mne
O mne

O MNE

Anka_3M

Už od detstva som sa zaujímala o mystické veci, o duchovný život, ale aj o zdravie a alternatívne metódy udržania fyzického aj duševného zdravia. Narodila som sa v prísne katolíckej rodine, cítila som sa však spútaná cirkevnými pravidlami a odmalička som snívala o krásnom živote s anjelmi a vílami. Moje detstvo však bolo ťažké, plné bolesti a smútku. Vydala som sa ako 18-ročná, avšak ani moje manželstvo nebolo veľmi vydarené a po 15 rokoch sa skončilo. Zostali mi však dve krásne deti, moje spriaznené duše, s ktorými je život krajší. Väčšinu svojho života som sa cítila osamotená, akoby mi nikto nerozumel. Preto som začala hľadať zmysel života v duchovnom rozvoji a v pomoci druhým. V najťažších chvíľach som sa obracala na Boha a anjelov a tam som vždy našla pomoc. Postupne som sa naučila vnímať odkazy od anjelov, komunikovať s nimi a nájsť riešenia pre seba, aj iných ľudí, ktorí potrebovali moju pomoc a ktorí sa vždy nejako „zázračne“ ku mne dostali. Verím, že ich ku mne priviedli moji anjeli. Keď zomrela moja mama na rakovinu, rozhodla som sa, že budem liečiť nielen dušu, ale aj telo. Odvtedy pracujem s výrobkami prírodnej medicíny, aby som pomohla zachrániť iné životy. Zo skúseností však viem, že vždy musí ísť spolu zdravie tela a duše. Inak je výsledok len dočasný. Preto sa zaoberám oboma aspektami. Absolvovala som veľa rôznych kurzov, školení a seminárov, ale súhlasím, že z dnešnej širokej ponuky je naozaj ťažké vybrať si tak, aby z toho človek nemal v hlave chaos. Preto sa snažím dať ľuďom jednoduchý a účinný návod, ako rozumieť sám sebe, ako sa naučiť zosúladiť duchovné s fyzickým a ako si skrášliť túto jedinečnú šancu byť na tomto nádhernom svete čo najdlhšie zdravý po duševnej i fyzickej stránke, ako vnímať to krásne okolo nás a nepremárniť svoj život v trápení a bolesti.

Anka_1

Čím viac sa človek otvorí komunikácii s duchovným svetom a anjelmi, a čím viac sa bude starať o svoje zdravie, tým krajší, zmysluplnejší a radostnejší život bude prežívať.

Anka_2

 

Zo srdca a z úprimnej lásky želám každému, kto bude čítať tieto riadky, aby našiel svoju životnú cestu, svoj účel, aby tak prežil život plný výziev, ktoré však bude vedieť zdolať, ale i život plný radosti, šťastia a zdravia.

 

S láskou Vaša Anna.

 


 

Moje certifikáty

Engel grad Reiki master

 

Angel Practitioner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

medium

 

akulife tiens products

 

denas

baby masaz

OTU0ZTV