Thermo & life
Thermo & life Vyhrievacia podložka a chránič matraca

Pociťujete večer chlad aj keď je miestnosť dostatočne vykúrená?

Príčinou je únava. Únavou nám telo signalizuje, že potrebuje oddych. Večer sa začne telo pripravovať na spánok, počas ktorého vykoná potrebnú regeneráciu nášho organizmu. Z tohto dôvodu sa spomalí pulz, poklesne krvný tlak a niektoré časti organizmu nie sú dostatočne prekrvované. My pociťujeme nepríjemný chlad.

Riešenie často hľadáme v nadmernom vykurovaní miestnosti alebo siahneme po elektrických výhrevných dekách. Všetky tieto riešenia majú množstvo nevýhod. Príliš vysoká izbová teplota v miestnosti, kde spíme vedie k zvýšenej spotrebe energie a vysušovaniu vzduchu. To môže spôsobovať zdravotné problémy.

Elektrické deky zase nadmerne zvyšujú účet za elektrickú energiu. Zároveň predstavujú riziko zasiahnutia elektrickým prúdom alebo vzniku požiaru ako elektrický spotrebič. Nezanedbateľné je aj riziko nebezpečného prehriatia organizmu, čo môže viesť až k popáleninám.

 

Chcete zažiť príjemné teplo v posteli už do pár sekúnd? Bez rizika poškodenia zdravia a dokonca s úsporou peňazí za kúrenie a energiu?

 

Riešenie je jednoduché. Vyhrievacia podložka thermo & life

 

Ako funguje thermo & life?

Vďaka špeciálnej pene s prírodnými látkami dokáže teplo uvoľňované z ľudského organizmu uchovať a vracia ho späť. Okamžite pocítite príjmené teplo a môžete si vychutnávať zotavujúci spánok.

prudenie tepla

Vyhrievacia podložka vyhrieva posteľ bez elektrickej energie. Vy máte pocit príjemného tepla a nerušeného spánku. Je úplne bezpečná.

Vyhrievacia podložka thermo & life vyžaruje dlhovlnné infražiarenie úplne prirodzené pre ľudské telo. Účinky tohto žiarenia sa neobmedzujú iba na zlepšenie krvného obehu, posilňovanie imunity a metabolizmu, ale pôsobí aj proti baktériám. Takto sa v organizme lepšie dosiahne biologická rovnováha - zdravie.

Dlhovlnné infračervené žiarenie má pozitívne účinky na zdravie ako:

 • posilňuje imunitu a zvyšuje odolnosť voči chorobám
 • znižuje riziko prechladnutia
 • zmierňuje bolesti pri reumatizme
 • zmierňuje bolesti kĺbov a svalov
 • podporuje regeneráciu
 • podporuje produkciu melatonínu (spánkového hormónu)

 

Vyhrievacia podložka thermo & life Vám zabezpečí zdravý a pohodlný spánok vďaka vysokej účinnosti a úsporu financií za kúrenie počas celého roka.

thermo and life 2

Ďalšie výhody vyhrievacej podložky thermo & life:

 • antialergická
 • príjemná na dotyk
 • vyhrieva už do 30 sekúnd
 • šetrí vaše peniaze
 • slúži aj ako chránič matraca

 

Používaním vyhrievacej podložky thermo & life vám nehrozí nebezpečenstvo prehriatia organizmu, zasiahnutia elektrickým prúdom, vzniku požiaru alebo elektromagnetického smogu. Je bezpečná a šetrí energiu a životné prostredie.

Nie je nutná žiadna výmena matraca. Pomocou gumičiek ju ľahko umiestnite na váš matrac. Je ju možné prať (aj v práčke) a úsporne skladovať. Zároveň slúži aj ako chránič matraca.

thermo and life 1

Dostupná v dvoch veľkostiach: 90 x 200 cm a 60 x 120 cm

 

vyhrievacia podložka a chránič matraca thermo & life

2 v 1

inteligentná, inovatívna a šetrná k životnému prostrediu


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

img4W52Hl044 imgJpmLo6iSB3 img06.07.2015 10:37
NzdjYz