» Zdravý život
Zdravý život

Vital Ionengenerator - ionizátorVital-ionengenerator

Ionizátor ovzdušia aktivizuje kyslík zo vzduchu, dodá mu elektrický náboj. Aktívne ióny dodajú telu potrebnú životnú energiu, aby sa mohlo okamžite zregenerovať. O čo tu ide? Normálny kyslík, ktorý vdychujeme, je neaktívny. Aby sa dostal do bunky, ktorá ho potrebuje, musí sa najprv ionizovať, čiže zmeniť na aktívny kyslík (musia vzniknúť "vitálne", teda aktívne ióny). Deje sa to odštiepením elektrónov, ktoré sa potom zlúčia s molekulou kyslíka. Len tak sa môže molekula kyslíka dostať do krvi, kde je nepostrádateľná pri výmene bunkovej hmoty. Ionizovaný kyslík predstavuje už formu vhodnú pre telo, a to v správnej koncentrácii, aká je príznačná pre zdravý horský vzduch. V jednom centimetri kubickom vzduchu je asi 30.000 vitálnych iónov, v obytnom priestore cca 300 a v aute už len 30-50 vitálnych iónov na centimeter kubický. Vital Ionengenerator vyrobí za jednu sekundu 250.000 vitálnych iónov. Vytvára tak biologicky zdravý vzduch v byte, na pracovisku, v aute tak, že znižuje kladnú ionizáciu v prospech zápornej ionizácie. Vysoký počet záporných iónov sa nachádza práve na miestach, na ktorých sa cítite obzvlášť dobre (pri mori, vodopádoch, v horách, vo vzduchu po búrke). V mestách, v budovách, v nevetraných, prefajčených, klimatizovaných miestnostiach, pri počítači a pod. však výrazne klesá počet záporných iónov a prevažujú kladné ióny. K výrobku Vital Ionengenerator je dodávaný aj adaptér pre použitie v aute. Viac informácií o ňom sa dozviete v knižke Kurta Tepperweina - Omladzujúce odkyslenie.

 

ActivatorActivator

Aktivátor upravuje a harmonizuje štruktúru molekúl každej tekutiny a optimalizuje jej účinok. Vyrába sa z vysokohodnotného priezračného skla Duran (maximálna teplota použitia je 90°C), jeho priemer je 10 mm a dĺžka 280 mm. Obsahuje energetizovanú vodu z ametystových drúz, ktorá pretrvala viac ako sto miliónov rokov v pôvodnej forme a nebola znečistená žiadnym negatívnym vlnením alebo nedobrými rezonančnými poľami. V tejto vode je prítomná absolútne čistá forma a harmónia prírody. Keďže iba v jednej zo sto kryštálových drúz sa našla voda, bola táto voda homeopaticky premiešaná s horskou pramenitou vodou z nadmorskej výšky 1800 m. Pritom sa voda z drúz 21-krát premiešava s horskou vodou a ukladá sa na 21 dní pod energetickú pyramída v mesiaci, v ktorom nastane spln dvakrát (tzv. „Modrý Mesiac“). Podľa japonského bádateľa Masaru Emoto sa počas tejto doby spoja vodné kryštály z drúz s horskou vodou za vzniku harmonizujúcej energie.
To isté platí pre kryštalickú výstavbu prirodzene opracovaných ametystov. Im sa pripisujú očisťujúce, inšpirujúce a poznanie prinášajúce vlastnosti. Ametyst pomáha vode zvládať emócie a posilňovať jej pamäťové schopnosti. Optimalizáciou tzv. vodného režimu nadobudne informačný tok dobré vlnenie a prinavráti tak vode jej sviežosť, stratenú energiu a harmóniu. Môžete ním spracovávať vodu z vodovodu, fľaškovú vodu, studené a teplé nápoje, polievky, omáčky, ovocné šťavy, kávu, čaj, vodu do kúpeľa, vodu na polievanie kvetov, ako aj masti a jedlé oleje. Informácia sa na ošetrovanú tekutinu prenáša bezprostredne po ponorení aktivátora do tekutiny. Neexistuje žiadne časové ohraničenie pri jeho použití – skúsenosti však ukázali, že cca 5 minút je ideálny čas na odovzdanie informácie, pričom však nehrá žiadnu rolu, či sa tekutina počas tohto času zamieša, alebo nie.

 

MIKOMiko

Unikátny výživový doplnok zložený zo špecifických prírodných látok, vďaka ktorým dochádza k rýchlemu odstráneniu disharmónie a napätia v tele, špeciálne v oblasti hlavy a napomáha zvyšovať schopnosť koncentrácie a kreativitu.
Zloženie: voda, čierna rasca, majorán, káva, kakao, alkohol.

Odporúčané dávkovanie: podľa potreby až 3-krát denne 1 čajová lyžička.

 

 

 

 

 

Ölziehkur Royal - Liečebná olejová kúraOlziehkur-royal

Už od napamäti používajú šamani v sibírskej tajge na očistu organizmu olejovú kúru, ktorá spočíva v jednoduchom prevaľovaní (v tzv. mlganí) oleja v prednej časti ústnej dutiny (podobne ako pri cmúľaní cukríka alebo ako pri vyplachovaní úst po umytí zubov). Prostredníctvom slinných žliaz sa tak vylučujú škodlivé produkty metabolizmu z krvi. Túto nenáročnú metódu možno vykonávať aj niekoľkokrát denne : najlepšie nalačno ráno a aj večer pred spaním. Stačí k tomu 1 lyžica oleja, ktorý treba 15-20 minút mlgať v prednej časti úst ako cukrík, pomaly, nenásilne, bez napätia, pokojne pritom dýchať nosom. Olej neprehĺtajte, snažte sa ho držať v prednej časti úst (nie vzadu pri nosohltane). Zo začiatku je olej hustý, no postupne mení konzistenciu – zredne, až dosiahne podobu vody. Pri správnom mlganí olej úplne zbledne, ak zostane žltý, procedúra nebola vykonaná správne alebo dostatočne dlho. Po 15-20 minútach treba olej vypľuť, viackrát dôkladne vypláchnuť ústnu dutinu a umyť zuby kefkou. Na výplach ústnej dutiny je vhodné použiť vodu, do ktorej pridáte ? čajovej lyžičky sódy bikarbóny a ? čajovej lyžičky kuchynskej soli. Olejovú kúru možno vykonávať pred každým jedlom na prázdny žalúdok počas niekoľkých týždňov až rokov. Jednoducho sami otestujte, aké výsledky Vám kúra prinesie.

Na túto starú metódu upozornil v polovici 80-tych rokov aj ukrajinský lekár Dr. F. Karach a píše o nej vo svojich knihách aj známy ruský lekár Gennadij Malachov. Počas mlgania sa organizmus zbavuje škodlivých mikroorganizmov, toxínov, nadmernej kyslosti, posilňuje sa výmena plynov, aktivizuje a harmonizuje sa metabolizmus. Pre zvýšenie účinnosti olejovej kúry boli pridané do produktu špeciálne látky : olivový olej, olej z čiernej rasce, prírodné čisté éterické oleje z bergamotu, čajovníka, citrónu a škorice, ktoré sa vyznačujú antibakteriálnym, antimykotickým, silne antiseptickým a antivirálnym účinkom. Mlganie aktivizuje enzýmy, ktoré sú schopné cez sliznicu v ústach vytiahnuť von škodliviny, toxíny a choroboplodné zárodky a naviazať ich na olej.

Táto olejová kúra výborne účinkuje aj u chronických pacientov. Keďže krčné mandle sú pre telo vstupným filtrom pre toxíny, ktoré vstupujú do tela cez ústa, napomáha táto metóda aktivovať lymfatické čistenie v tejto oblasti. Obzvlášť v prípade, keď sú mandle odstránené, pôsobí lymfatické tkanivo v oblasti mandlí ako filter, ktorý neutralizuje toxíny a mikróby v ústnej dutine.

 

LactovitaLactovita

LACTOVITA je dietetický výživový doplnok pri intolerancii laktózy (neznášanlivosti mliečneho cukru). Enzým laktáza obsiahnutý vo výrobku LACTOVITA štiepi mliečny cukor, ktorý sa nachádza v mliečnych výrobkoch, na dva jednoduché cukry – glukózu a galaktózu, ktoré už telo dokáže ľahko zúžitkovať. LACTOVITA Vám umožní konečne bez obáv vychutnať si mlieko, šľahačku, zmrzlinu, čokoládu, jogurt a syry!

Odporúčaný spôsob užívania: Odporúčame podľa stupňa neznášanlivosti a podľa množstva konzumovaného mliečneho cukru užiť 1 až 3 kapsule pred jedlom a zapiť tekutinou. Nastavte si svoje vlastné dávkovanie podľa množstva laktózy v prijímanej potrave a tiež podľa stupňa Vašej intolerancie laktózy. LACTOVITu treba dodať telu pred každým jedlom obsahujúcim mliečny cukor. Je vhodnou alternatívou k diéte pri stravovaní mimo domova.

Zoznam potravín s uvedením množstva obsiahnutej laktózy v dôležitých mliečnych produktoch (g / 100g):

min. 40g Mlieko v prášku, cca 13g Ovocný jogurt, cca 11g Kondenzované mlieko, cca 6g Zmrzlina - aj ovocné zmrzliny, cca 5g Tavený syr, cca 5g Jogurt, cca 5g Kefír, cca 5g Hotové dezerty, cca 4g Smotana do kávy (kapucín), cca 4g Kyslé mlieko, cca 4g Srvátka, cca 4g Cmar, cca 3g Ementálsky syr, cca 3g Tvaroh, cca 3g Salašnícke syry, cca 3g Smotana (sladká, kyslá), cca 3g Cr?me fraîche, cca 3g Čerstvý syr, cca 2g Eidam/Gouda, pod 1g Ovčí syr/Mozarella, cca 0,6g Maslo, 0g Butterschmalz (Ghee) (predáva sa v Rakúsku, Nemecku)

Aj veľa liekov obsahuje laktózu, predovšetkým homeopatické tabletky pozostávajú z takmer 100% laktózy (plus homeopatický nosič daného lieku).

Vhodné potraviny:
Nápoje: všetky druhy čaju, ovocné a zeleninové šťavy, minerálne vody, limonády.
Zelenina: všetky druhy zeleniny.
Zemiaky: všetky zemiakové výrobky. Pozor ale pri pyré!
Obilninové výrobky: rezance, ryža, kukurica, proso, jačmeň, raž, pšenica, ovos, múka, krupica, cornflakes.
Chlieb a pečivo: tie druhy chleba, pri pečení ktorých nebolo použité mlieko. Je potrebné prečítať si etiketu.
Ovocie: všetky druhy ovocia, surové alebo varené, alebo ako šťavy.
Vajcia: všetky jedlá z vajec, ktoré boli pripravené bez použitia mlieka.
Mäso: všetky druhy čerstvého mäsa.
Polievky: bujóny, zeleninové vývary, vývary, polievky neobsahujúce mlieko ani smotanu.
Dezerty a džemy: všetky, ktoré neobsahujú mlieko a sú sladené normálnym cukrom. Taktiež : cukor, med, džemy, želatína.
Tuky: všetky čisto rastlinné oleje a margaríny (POZOR : margaríny často obsahujú sušenú srvátku). Maslo je povolené v malých množstvách.
Syry: syry s obsahom menším ako 1 gram laktózy na 100 gramov syra.
Sójové výrobky: všetky výrobky vyrobené zo sóje, napr. sójový jogurt a podobne.
V súčasnosti sú v ponuke už aj mlieko, smotana, jogurty, čokoládové mlieko, atď., ktoré neobsahujú laktózu.

Zloženie: mikrokryštalická celulóza, nestráviteľná rastlinná vláknina z cukrovej repy, enzým laktáza.
Výživové hodnoty na 100 gramov: energetická hodnota 66 kcal (279 kJ), bielkoviny 0,3%, sacharidy 6,1%, tuky 3,7%.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

imgUeupVfQKSxxBgZ imgBarnypok img31.03.2017 20:06
MWUwNTU2