» Zázraky v bežnom živote
Zázraky v bežnom živote

Anjeli na cestách

Podelím sa s vami o tri skutočné zážitky s anjelmi na mojich cestách.

  1. V máji tohto roku ((2011) som sa zúčastnila seminára „Práca média“ s Charlesom Virtue a Tinou Maria Daly, ktorý sa konal v Prahe. Veľmi ma ťahalo ísť na tento seminár, lebo už dlhú dobu prichádzam do kontaktu s dušami našich blízkych zosnulých. Všetko išlo hladko, seminár bol veľmi zaujímavý a pomohol mi ujasniť si niektoré dôležité skutočnosti. Celé dva dni sme pracovali s anjelmi a archanjelmi a trénovali kontakty s dušami zosnulých. Problém však nastal pri ceste domov, do Košíc. Sprievodca vo vlaku mi prišiel povedať, že môj cestovný lístok z Prahy do Košíc, ktorý som si kúpila prostredníctvom internetu, je neplatný a budem si musieť zakúpiť nový alebo vystúpiť na najbližšej stanici a oznámil mi to dosť nepríjemným spôsobom. Sprievodca na ceste do Prahy ho vraj mal označiť, no ten to neurobil a ja som o tom nevedela. Nemala som už české peniaze a ďalšia položka za cestovný lístok by mi narušila rodinný rozpočet. Preto som po chvíli bezradnosti a paniky požiadala archanjela Michaela, aby mi s tým pomohol a nejako to zariadil, aby som sa domov dostala bez problémov. Netrvalo to ani desať minút, odkedy som sa s dôverou obrátila na archanjela Michaela a sprievodca mi prišiel povedať, že už je všetko v poriadku a ja môžem ísť spať. Srdečne som Michaelovi poďakovala a cesta domov bola už pokojná.
  2. Ďalší zážitok som mala v auguste tohto roku (2011). Potrebovala som sa v kľude pripraviť na anjelské semináre, ktoré vediem, preto som sa vybrala svojím autom na chalupu, ktorá je na Gemeri v malej tichej dedinke v krásnom prostredí. Tam vždy načerpám energiu pri meditáciach a modlitbách, v lone prírody. Zostala som tam niekoľko dní a ráno som sa vracala domov. Poprosila som anjelov, ako každý deň, aby ma sprevádzali a ochraňovali na mojej ceste domov, i počas dňa. Myslela som na to, aké povinnosti ma čakajú a nevšimla som si dopravnú značku „Stop“, ktorá sa nachádza pri výjazde z Rožňavy. Spomalila som, ale nezastavila. Asi 20 metrov odtiaľ číhali policajti a samozrejme ma zastavili. Potichu som zalamentovala: „Ó Bože a anjeli, pomôžte mi.“ Nevedela som, prečo ma zastavili. Bola som trochu roztrasená. Pristúpil ku mne mladý policajt, skontroloval mi doklady, ktoré som ani narýchlo nevedela nájsť. Bol celkom milý, ale spýtal sa ma, či viem, aký priestupok som spravila a oboznámil ma s tým, že za takýto priestupok je pokuta 150 EUR. Zase som si nahlas povzdychla: „Ó Bože“. Policajt pár sekúnd na mňa pozeral a nakoniec sa usmial a povedal: „Pani, viem, že 150 EUR je veľa, tak to dnes vybavíme napomenutím. Ale dávajte si pozor, aby ste domov prišli v poriadku.“ Neviem, či to bol policajt, alebo anjel, ale ten deň bol pre mňa šťastný. Poďakovala som pánovi policajtovi, Bohu, aj anjelom.
  3. Tretí zážitok som mala pred pár rokmi v lietadle, cestou do Veľkej Británie. Pár krát som už predtým letela, ale aj tak som poprosila anjelov, aby tento let ochraňovali a boli so mnou. Sledovala som nadýchané oblaky, ktoré vyzerali ako mliečna pena na káve a nádhernú krajinu, lebo som si kúpila miesto pri okne, pri krídle. Asi po hodine letu zrazu nastali turbulencie a nevyzeralo to veľmi bezpečne. Niektorí ľudia sa zľakli, a ja tiež. Ale verila som mojím anjelom a znovu som ich požiadala o pomoc, aby naše lietadlo pristálo v poriadku. O chvíľu sa situácia upokojila a na okienku pri mne som zazrela zreteľné veľké písmeno „A“, vytvorené z ľadových kryštálikov. Bol to odkaz od anjelov, že je všetko v poriadku. Zvyšok letu prebehol hladko, aj celý pobyt a cesta späť. Na to „zázračné A“ nikdy nezabudnem. Srdečne ďakujem, moji drahí anjeli.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

imgZlQtDzN0ZZaC imgsoPIKxjkq img06.07.2015 05:40
imgprosba o zdravie susedy imgMonika img06.09.2013 22:15
Y2NmZGYz