Semináre
Semináre

Semináre

 

Jednodňové semináre sú zamerané na rozvoj osobnosti a jej duchovný vývoj:

 

 • Svet anjelov a archanjelov – kto sú a kde sú, ako sa s nimi spojiť, ako požiadať o znamenia a ako ich spoznať, použitie modlitieb s rôznym zameraním: za požehnanie a ochranu, za vyriešenie sporu, za zdravie, modlitby súvisiace s domom, za kariéru a financie, za milostný život, za predurčenie. Význam anjelských čísel.

  Meditačné cvičenie: „ Ako sa stretnúť so svojím anjelom.“


 • Liečebné postupy anjelskej medicíny – čo sú čakry a koľko ich je, akú majú funkciu. Rôzne postupy čistenia a liečenia čakier. Očista od cudzích energií, očista od pút a závislostí, vyťahovanie a oddeľovanie entít, zlomenie sľubov chudoby, celibátu, odriekania. Rôzne formy ochrany pred negatívnymi vplyvmi. Praktické cvičenia.

  Meditačné cvičenie: „Ako sa zbaviť strachu“.

 

 • Máte pocit, že Vaše dieťa je iné ako ostatné? Prípadne Vy sa cítite iný/iná, alebo máte pocit, že Vám ľudia nerozumejú alebo nerozumiete ani sám/sama sebe? Potom navštívte seminár na tému:

  Indigové, kryštálové a dúhové deti. Dozviete sa, aké charakteristické znaky a správanie majú tieto výnimočné deti, ako sa o ne treba starať, ako im rozumieť a pochopiť ich, prečo prišli medzi nás a aké majú poslanie.

  Meditačné cvičenie: „Ako uzdraviť svoje vnútorné dieťa“.


 • Ako sa za sedem dní otvoriť pre videnie anjelov – aké kroky treba urobiť, aby ste mohli vidieť anjelov, aké druhy jasnozrivosti poznáme a ako sa prejavujú, čo ovplyvňuje tieto schopnosti. Ako využiť našu komunikáciu s duchovným svetom. Ako nájsť svoju životnú cestu, svoj účel.

  Meditačné cvičenie: „ Ako vniesť do svojho života vyššie hodnoty“.


 • Máte pocit, že vám v živote nič nevychádza, že ste si zrejme priniesli zo svojej minulosti alebo minulých životov psychické bloky, s ktorými si neviete dať rady?

  Pomocou rôznych Anjelských meditačných cvičení sa môžete týchto problémov zbaviť: „Prečistenie a liečenie vášho srdca“, „Ako uzdraviť svoje vnútorné dieťa“, „Ako uzdraviť svojich predkov“, „Ako sa zbaviť strachu“, „Oslobodenie sa od spútanosti“, „Ako zvýšiť sebahodnotenie a sebavedomie“, „Ako sa stretnúť s vládcami karmy“.


 • Chcete často komunikovať s anjelmi a prijímať ich posolstvá? Chcete sa naučiť robiť „Výklad anjelských znamení podľa kariet Doreen Virtue a Mapy anjelských znamení?“ Na takéto praktiky je zameraný tento seminár.

.          Meditácia: „Rozhodovanie“.

 

Ku každému semináru dostanete písomné materiály.

 

Cena za seminár je :

 • 1-dňový: 50,- EUR
 • 2-dňový: 70,- EUR

Semináre sa konajú v skupine 3 - 8 ľudí.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

imgSemináre imgMonika img07.09.2013 10:01
ZTJjMTg1NW