»
EKO - ČISTIČ

EKO - ČISTIČ.

Prudký rozvoj civilizácie nám umožňuje uspokojiť mnohé materiálne potreby, ale prináša so sebou aj mnohé zdravotné riziká. Denne jeme ovocie, zeleninu, ryžu, mäso a plody mora s obsahom pesticídov, chemických hnojív, hormónov a ďalších nebezpečných látok. Pri dlhodobom pôsobení tieto látky oslabujú náš organizmus a ich zhubné následky sa môžu preniesť aj na ďalšie generácie.

Prírodné antibakteriálne činidlo.

Eko cistic

Ozón (O3) je silné prírodné oxidačné činidlo – okysličovadlo. Zabíja baktérie, vírusy a ďalšie mikroorganizmy. Prostredníctvom oxidácie ničí štruktúru ich membrán. Ešte účinnejší je ozón v kvapalnej forme. Voda, potraviny a kuchynský riad ošetrený ozónom je dokonale zbavený nebezpečných organizmov. Má silnejšie antibakteriálne účinky ako iné sterilizačné činidlá.

Tiens Čistič ovocia a zeleniny predstavuje unikátny patent, založený na ultramodernej technológii. Nepoužíva elektromagnetické žiarenie, čím zaručuje vyššiu stabilitu a objem produkovaného ozónu. Efektívne zabraňuje rastu baktérií, čím zabezpečuje čistejší a sviežejší vzduch v práci aj doma. Ďalej odstraňuje pesticídy z ovocia a zeleniny, rozkladá zvyšky hormónov v mäse a plodoch mora, zabíja baktérie, bieli a odstraňuje „zažratú“ špinu, udržiava potraviny vždy čerstvé, čistí vodu a tým sa stáva synonymom zdravého života.

 

Použitie: Odstraňuje pesticídy z ovocia a zeleniny, stopy hormónov a antibiotík z mäsa a morských plodov.

ZmRmZG