» Kyäni Sunset
Kyäni Sunset - 90 kapsúl

Kyäni Sunset

Kyäni Sunset™ sú zlato sfarbené, jemné želatínové kapsuly naplnené tokotrienolovým olejom z trópov a prírodným rybím olejom.

Ak máte záujem o zakúpenie Kyäni Sunset™, kliknite pre vstup do Eshopu sem.

Kyäni Sunset™ predstavuje jedinečnú kombináciu kyselín omega-3 a tokotrienolov. Vyskúšajte ešte dnes a zažite výhody na vlastnej koži.

Tokotrienoly, ktoré sa nachádzajú v Kyäni Sunset™, pochádzajú z udržateľne zbieraných semien z kríka annatto. Tokotrienolový olej sa získava zo semien pomocou patentovanej metódy extrakcie bez použitia rozpúšťadiel. Toto prispieva k tomu, že predstavuje jednu z najvýkonnejších náhrad vitamínu E na trhu.

Kyäni Sunset™ obsahuje rybí olej získavaný výlučne z divokého aljašského lososa Sockeye a z iných divokých rýb. Čistý rybí olej je dôležitým zdrojom kyselín omega-3.

Jemné želatínové kapsuly vaše telo jednoducho rozpustí a výživové prvky v kapsulách sa najlepšie strávia, keď sa jedia s iným jedlom.

Odporúčame, aby ste si dali tri kapsule Kyäni Sunset™ s vašou večerou.

Prísady:
Lososový olej, želatína (obal kapsule), delta-tokotrienol , glycerín (zvlhčovadlo), voda

Zapamätajte si, že diétne doplnky sú jedlá, ktoré sa špeciálne vybrali na pridanie hodnoty do vašej diéty. Nie sú liečivá a nie sú určené ako náhrada dobre vyváženej diéty. Spoločnosť Kyäni nemôže poskytovať lekárske rady o našich produktoch. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo obavy z používania našich produktov, poraďte sa s vaším všeobecným lekárom.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Njk2NG