» Starostlivosť o ústnu dutinu
Clear Finger - čistiaci prst
  • Zdravé zuby sú nenahraditeľné! Čistite si svoje zuby a ďasná pomocou najcitlivejšieho nástroja – svojím prstom!
  • Zdravé, pestované zuby sú neodolateľne príťažlivé! Vaše zuby na pohmat ešte nikdy neboli také čisté – a nie je to len klamlivý pocit!

S touto pomôckou na čistenie zubov vyčistíte svoje zuby clear fingernajdokonalejším nástrojom na svete – vlastným prstom. Pomôže dôkladne odstrániť zubné nánosy a plaky. Vynaložený tlak môžete pritom cielene regulovať, jemným čistením tak predchádzate krvácaniu ďasien. Správnym pohybom prsta docielite, že s prípadnými zmenami na tkanivách ústnej dutiny zaobchádzate jemne a citlivo ich vyčistíte.

Pomôcka CleanFinger bola vyvinutá pre špeciálne jemné a dôkladné vyčistenie zubov. Vďaka kapilárnemu pôsobeniu vlákien budú jemne odstránené nielen plaky, ale aj baktérie, ktoré spôsobujú zápach z úst, a tiež choroboplodné zárodky nachádzajúce sa na zuboch a ďasnách.

Keď cielene odstránite prstom povlak zo zubov, povrch zubov bude badateľne hladší a zuby belšie. Jemná masáž ďasien povzbudí cirkuláciu krvi a posilní tkanivo v ústach.

Čistenie jazyka zabráni zápachu z úst a z jeho povrchu odstráni baktérie.

Prevedenie: výrobok z vlákien odolných voči slinám a potu doplnený o pútko s gumičkou, ktoré zabráni jeho zosunutiu z prsta.

Použitie: jednoducho do pomôcky zasuniete svoj ukazovák, pútko prevlečiete cez prostredník a špičku navlečeného ukazováka trochu navlhčíte vodou. Jemne a dôkladne prečistite zuby, potom mierne krúživými pohybmi vymasírujte ďasná. Po každom použití CleanFinger opláchnite pod tečúcou vodou, vyžmýkajte a nechajte zavesený uschnúť. Raz za 3-4 týždne vyperte v pračke pri 40?C.

Upozornenie: CleanFinger neslúži ako hračka, uchovávajte ho mimo dosahu detí!

Tipy: CleanFinger je ideálny aj na pomocné čistenie zubov mimo domu. Môžete pomocou neho vlastným prstom dôkladne a pritom jemne vyčistiť zúbky aj dojčatám a malým deťom. Perfektne sa hodí aj na dokonalé čistenie zubov Vašich zvieracích miláčikov.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YTMwM2