» Skúsenosti zákazníkov

Katarína z Bratislavy

Takmer rok ma boleli nohy. Cítila som silné pnutie v nohách od stehna po členky, ako keby mi mali prasknúť všetky žily, ale nohy neboli opuchnuté, hoci som to tak cítila. Lekár ma poslal na röntgen. Potvrdili mi zlé uzatváranie kapilár žíl a je predpoklad na vznik krčových žíl.

Po roku trápenie som sa začala nahrievať s TDP lampou. Chodidlá, chrbticu v oblasti krížov a občas pod kolenom po 30 min. denne. Užívala som Omega3, Koenzím Q10 a Nutra Ben forte. Po 2 týždňoch bolesť ustúpila, pokračovala som v nahrievaní a po mesiaci som mala nohy ľahké ako pred tým. Marec 2011

 

A.M. Banská Bystrica

Naša 5 ročná dcéra dostala 26.12.2010 zápal stredného ucha, kašeľ, nádchu a vytekal jej aj hnis z oka. Okamžite sme nasadili terapiu originálnou TDP lampou Gou Gong aby sme začali cielene riešiť tieto problémy. Ako synergeticky pôsobiacu liečbu sme nasadili Befungin, Dynamický hydratačný krém, Telové mlieko a Telová bahenná maska od Dr.Nona, Audiron zmiešaný s Aloe First v pomere 1:1. Silné bolesti v hlave zmizli za niekoľko hodín, z nosa sa začali po terapiách valiť hlieny. Hnis vytekajúci z oka každým dňom ustával a takisto aj kašeľ. Po 17 dňoch tejto liečby všetky príznaky choroby boli preč.

Túto závažnú situáciu sme zvládli bez akýchkoľvek liekov a hlavne antibiotík. Naše dcéry 2r. a 5r. vďaka originálnej TDP lampe GOU GONG a špičkovým doplnkom výživy ešte nikdy nebrali žiadne lieky, čo sa bohužiaľ o iných deťoch povedať nedá.

Ale dennodenné používanie originálnej TDP lampy GOU GONG a doplnkov výživy nám prináša ovocie v podobe zdravia našich dcér. A ak sa vyskytnú nejaké zdravotné problémy vieme, že máme prostriedky zvládnuť to aj bez liekov, ktoré majú negatívne vedľajšie účinky na ich organizmy

 

Osteopraktik Bernhard Huber, Graz

Mal som pacientku, ktorá okrem toho, že mala leukémiu, mala aj veľké problémy s kĺbmi a trpela obmedzenou pohyblivosťou. Po terapiách s Originálnou TDP lampou sa jej zlepšila nielen pohyblivosť kĺbov a mohla bez problémov chodiť, ale súčasne sa jej zlepšili aj hodnoty krvi.

 

Andrea T., Bratislava

Po operácii (vyber cysty na krku v bočnej časti) pred 10 rokmi začali moje skutočné problémy v oblasti krčnej chrbtice : nonstop stuhnuté krčné svaly, ktoré sú citlivé na prechladnutie už po sekunde v malom prievane, následné zápaly vyznačujúce sa neznesiteľnými a ukrutnými bolesťami. Po desiatich rokoch neúspešného snaženia vyriešiť tento problém som to nevzdala(chvalabohu!) a kúpila som si originálnu TDP lampu! Po dvoch použitiach ma prestal bolieť krk, ktorý ma viac-menej bolel 10 rokov bez prestávky! Aj teraz, keď píšem tieto riadky krútim hlavou či ma náhodou nezabolí :-)) a stále sa mi to nechce uveriť.

Veľmi podobný problém mám aj s ľavým zápästím - zranenie z detstva- a mám aj silne reumatické príznaky. Začala som si nahrievať túto ruku už v pokročilom štádiu . Používanie ľavej ruky bolo obmedzené , nepríjemná stupňujúca sa bolesť po 3 dňoch bolesť zmizla.
Vyhodil sa mi veľký bolestivý herpes tak som ho ožiarila na druhý deň ráno tam nebol. Nikdy v živote mi herpes

nezmizol bez klasického priebehu "vyzrievania" a hojenia, bez ohľadu na použité mastičky a vitamíny.
Toto všetko som mala možnosť zažiť v priebehu jedného týždňa používania originálnej TDP lampy 1hod ráno a 1hod večer každý deň. Ožarovala som intuitívne rôzne časti tela rôzne dlho a s radosťou to budem takto prevádzkovať po zvyšok môjho života. ĎAKUJEM, Andrea z Bratislavy

 

Marta S., Šamorín

Srdečne Vás pozdravujem a chcem sa Vám poďakovať za originálnu TDP lampu GOU GONG, ktorú mám už 2 roky. Dosahujem s ňou veľmi dobré výsledky a veľmi ma teší, že s ňou môžem pomáhať ľuďom. Môj manžel  lampe najprv vôbec neveril, až dovtedy keď začal mať  problémy v driekovej oblasti chrbtice. 4 dni absolvoval 2 terapie denne a zabralo to. Teraz, keď ho trochu zabolia kríže ihneď uteká pod originálnu TDP lampu GOU GONG. Mám veľmi dobré skúsenosti pri bolestiach celej chrbtice a aj bolestiach ramenných kĺbov. Jedna moja známa má prsty ruky zdeformované reumou a na prstoch má aj kostné výrastky. Chodí si ku mne nahrievať dlane. Dva kostné výrastky úplne zmizli a prsty sa začali vyrovnávať. Nakoľko robím masáže sama mám presilené ruky a originálna TDP lampa GOU GONG mi veľmi pomáha. Je skrátka úžasná a som s ňou veľmi spokojná. Prajem Vám veľa zdravia a veľmi pekne ďakujem.

 

Jozef

Moje skúsenosti s lampou sú veľmi pozitívne. Mne osobne veľmi prospela pri liečení poškodeného nervu na nohe. Konkrétne išlo o nerv, ktorý napomáha pri dvíhaní chodidla. Aj vďaka lampe a samozrejme pravidelným rehabilitačným cvičením dnes opäť môžem športovať. Je to super produkt, ktorý pomáha celej rodine.

 

V.R., Košice

Chcem sa s Vami podeliť o skúsenosti s používaním TDP lampy. Mám polyneuropatiu oboch dolných končatín, ktorá sa u mňa prejavuje silnými belasťami Achilovej šľachy. Po niekoľkých aplikáciách lampou tieto bolesti, ktoré trvali asi 1 rok, skoro úplne ustúpili. Je to fantastické, keď si uvedomím, že som predtým zobral nejaké tabletky, ktoré vyvolali silné kŕče v nohách. Takisto trpím bolesťami v krížoch. TDP lampa ich spoľahlivo zaženie. Odporúčam ju všetkým mojím priateľom.

 

M.R., Revúca

Chcela by som vám napísať o svojich skúsenostiach s TDP lampou. Lampu sme si zakúpili začiatkom roka a odvtedy ju intenzívne využíva celá rodina. Predovšetkým pomohla manželovi, ktorému sa na obidvoch dlaniach skracujú šľachy. Už po prvom mesiaci intenzívneho používania lampy došlo k zlepšeniu, zvýšila sa pohyblivosť prstov a môže ich lepšie vystrieť, zároveň sa odstránila aj ranná stuhnutosť prstov. Ja lampu využívam hlavne cez víkendy, pričom po použití lampy sa cítim veľmi vitálne, načerpám novú energiu a dobre spím. Tiež mi lampa pomáha odstraňovať bolesti kolenných, bedrových a ramenných kĺbov.
Lampu využíva aj moja dcéra, ktorá mala nedávno úraz a nepeknú ranu na pere, ktorú jej museli šiť, vďaka lampe sa jej rýchlejšie zahojila a jazva, ktorá ostala nie je veľmi viditeľná.
Zároveň by som sa chcela pochvalne vyjadriť aj k domácej parnej saune, ktorú som si zakúpila nedávno. Sauna mi pomáha k regenerácii a detoxikácii organizmu, po použití sauny mám vláčnu a
hydratovanú pokožku, cítim sa uvoľnene a oddýchnuto.

 

LaBa., Považská Bystrica

Som aktivny sportovec, hram sutazne stolny tenis a po turnajoch alebo ligovych zapasoch som mal problem rano vstat z postele pretoze ma bolel chrbat v oblasti krizov. Po nahriati TDP lampou bolest citim ovela mensiu ako pred tym a mozem absolvovat bez problemov trening v priebehu tyzdna. Lampu som kupil aj mojej 78 rocnej chorej mame, ktora ma roky problemy so srdieckom a opuchaju jej nohy a po nahrievani TDP lampou ma nohy ako modelka. Mne sa to zda uplne neuveritelne a lampu kupim zrejme aj pre mojich zamestnancov, ktorych tiez trapia zdravotne problemy, ale nemaju odvahu investovat do takehoto jedinecnoho vyrobku.

 

Katarína Ď., Košice

BOLESTI V RAMENE A KĹBOCH: Som veľmi spokojná s výsledkami, po zohrievaní pod lampou. Po 10 dňovej kúre sa mi výrazne zlepšil zdravotný stav a zmiernili sa mi bolesti v ramene aj pri kĺboch.

Odporučila som ju svojim sestrám a rodine, ktoré si to hneď zakúpili.

 

Ladislav O., Košice

S TDP lampou mám viac dobrých skúseností.

PROSTATA: Najprv moja vlastná skúsenosť: Mal som problémy s prostatou. Po 10-ich aplikáciach sa stav veľmi zlepšil, problémy s prostatou ustali. Nakoľko s manželkou pomáhame aj ďalším ľuďom na ceste k zdraviu, popíšem aj skúsenosti týchto našich známych:

DEPRESIE: Mladá klientka trpí schizofréniou. Po 5-ich aplikáciach sa stav rapídne zlepšil, mladá žena sa cítila veľmi dobre.

REUMATIZMUS: Klientka má reumu na prstoch obidvoch rúk, po 4-ej aplikácii prestali bolesti v prstoch a klientka mohla brať do rúk všetko.

KŔČOVÉ ŽILY:. Po 3 aplikáciach sa klientka cítila veľmi dobre, žily sa stiahli a prestali bolieť.
Na základe týchto vynikajúcich skúseností, TDP lampu sme doporučili aj ďalším ľuďom.

 

Alena M., Zvolen

MENŠTRUAČNÉ PROBLÉMY: Mala som menštruačné problémy a začala som používať TDP lampu spolu s čajom od firmy Tiens, Čierny drak. Po používaní tejto kombinácie bolesti vymizli.

 

Pani M., Detva

15 ROKOV TRVAJÚCA PARKINSONOVA CHOROBA: Pani Milka z Detvy sa so svojím ochorením Parkinsonova choroba nevedela sama ani napiť ani najesť. Mala neustály strach, čo s ňou bude. Z firmy Tiens užívala kúru na Parkinsonovu chorobu, vďaka ktorej sa stabilizovala. Keď prišla na prvú terapiu TDP lampou mala veľké bolesti a slzy v očiach. Po prvej aplikácii TDP lampy sme neverili vlastným očiam. Pani Milka V. vyšla vytešená a dvíhala ruky nad hlavu, pričom pred terapiou to pre ňu nebolo vôbec možné. Po ďalších terapiách s TDP lampou bolesti zmizli a rovnako na 80% ustúpili bolesti chrbtice.

 

A.R., Košice

HNAČKY: Prišla ku mne 33-ročná žena, ktorú trápili ranné hnačky o 5. hod. ráno, z dôvodu oslabenej sleziny. Aplikovala som jej TDP lampu na oblasť sleziny (pod ľavým prsníkom) 20 min., na oblasť pupku 20 min. a oblasť obličiek 20 min., celkove 10 sedení. Po tejto liečbe hnačky prestali, samozrejme že bol upravený aj jedálny lístok aby sa surovou stravou ešte viac nepoškodzovala slezina. Spolu s používaním TDP lampy sa osvedčilo aj užívanie bylinných preparátov.

 

Jana S., Košice

Mojím problémom bola cysta v močovej rúre (to som si myslela). Užívala som prípravky Tianshi pri aktivácii (recesii) - prasknutá. Ale nebola som celkom spokojná, pretože problém sa mi vracal. Dopočula som sa o minerálnej lampe "Gou-gong" a 1 krát som si ju bola vyskúšať a pocítila som jej blahodárne účinky - prúdenie energie od hlavy po päty. Okamžite som sa rozhodla ju kúpiť a som veľmi spokojná. Mojim problémom je už koniec. Začala som aplikovať program "Zápal mechúra", ale výsledky neboli také, aké som očakávala. Tak som si z toho množstva programov vybrala program "Zápcha". Táto schéma priniesla výsledky po 5. nahrievaniach, ale pokračovala som a teraz beriem už 4. kúru. Zmizli mi opuchy nôh pri členkoch, "opravila sa" spadnutá maternica, prestali bolesti v ľavom podbruší, upravila sa stolica, a "moja cysta" sa umúdrila -neozýva sa. Ďakujem výrobcovi, že vynašiel takúto jednoduchú liečbu. 9. 1. 2009.

 

Katka S., Banská Bystrica

TDP lampu som si kúpila pred 6 mesiacmi najmä kvôli bolesti chrbtice. Používam ju takmer každý deň. Bolesti chrbtice som mala viac ako 5 rokov, za 2 mesiace ustúpili. Lampa mi pomohla aj na iné problémy: bolestivá menštruácia, bolesti žalúdka i ďalšie (natiahnuté šľachy alebo svaly). Pri krátkodobých problémoch mi stačilo použiť lampu 2-3 krát a bolesti ustúpili u dlhodobých problémov to síce trvalo dlhšie, ale stálo to za to. Ideálne je kombinovať lampu s inými prípravkami, pretože zvyšuje ich účinnosť. Ja používam soli do kúpeľa od Dr. Nony a olej z 31 bylín z Justu. Tiež denne užívam Aloe vera. Pod lampou sa dokonca nahrieva aj môj syn. Keď som si ju kúpila mal 2,5 roka a sám bez toho aby som mu to navrhla sa chcel nahrievať (hoci ja som sa nahrievala väčšinou keď spával, takže ma veľmi nevidel). My dospelí, si musíme prečítať čo a ako máme kombinovať, ale to malé dieťa intuitívne vedelo, čo mu najviac treba. Ja mu nikdy nehovorím čo si má nahriať. Vyberá si on či už sú to nožičky (reflexné body na chodidle v čase zimy) alebo bruško či chrbátik. Dokonca keď mal teplotu, tak si po podaní homeopatík nahrieval hrudník (je tam detská žľaza, ktorá ovplyvňuje imunitu). Na záver musím povedať, že nahrievanie pod lampou neskutočne nabíja energiou.

 

A.R.

CYSTA NA VAJEČNÍKU: U 48-ročnej ženy bolo v decembri 2007 prevedené USG panvy s diagnózou: cysta na vaječníku a doporučený operatívny zákrok v novom roku. Koncom roku žena absolvovala liečbu TDP lampou, počas 8 dní bez prerušenia, ďalej sporadicky každý 2.-3. deň. Oblasti a doba aplikácie: podbruško 15 min., oblasť obličiek 15 min., oblasť krížovej kosti 15 min. Po uplynutí 2 a pol mesiaca a kontrole u lekára, cysta zmizla a žiadny zákrok nebol potrebný.

 

D.V., Prešov

CYSTY: Prišla za mnou klientka , ktorej pred 2 rokmi diagnostikovali cysty na oboch vaječníkoch. Po diagnostike sa rozhodla užívať bylinné preparáty a k tomu sme vyskúšali aplikáciu TDP lampy - 10 procedúr, 1 týždeň pauza, potom ešte 5 procedúr, vždy na oblasť podbruška 20 min., krížovú časť chrbtice 20 min.. Po 3 mesiacoch kontrola u lekára - bez nálezov. Lampu sme odporučili p. doktorovi ako doplnkovú liečbu podobných prípadov.

 

D.V., Prešov

IMUNITA: Navštívil ma vo februári 2008, 28-ročný mladý vysokoškolský učiteľ s celkovo oslabeným organizmom (vybral za sebou niekoľko antibiotík, oslabená imunita, chronické zachrípnutie, bolesti nôh a rúk). Po diagnostike sme hneď nasadili aplikáciu TDP lampou: oblasť sleziny 15 min., oblasť pečene 15 min., krížová oblasť 20 min., chodidlá 10 min. Už po 2. aplikácii nastal stav zlepšenia, pokračovali sme do 10 aplikácií. Klient zosilnel, zmizli bolesti nôh a rúk, ustúpilo zachrípnutie. Klinické výsledky krvi preukázali výrazné zlepšenie imunity. Klient si lampu zakúpil a v liečení TDP lampou chce pokračovať v domácom prostredí. Spolu s aplikáciou TDP lampy bola doporučená zmena životosprávy a diétny program.

 

A.Z., Košice

BOLESŤ HLAVY, UNAVA: V nov. 2007 som sa zúčastnila celodennej firemnej akcie v Banskej Bystrici, spojenej s hlučným kultúrnym programom. Noc predtým som málo spala, ráno som cestovala 4 hodiny na miesto určenia, a absolvovala celodenný program, pri reproduktoroch, čo malo za následok úpornú bolesť hlavy. V ten deň som ešte mala na programe návštevu majiteľov f. Weltfit. Posťažovala som sa na bolesť hlavy a oni mi ponúkli terapiu TDP lampou. Posadila som sa na stoličku a TDP lampu mi nastavili zhora nad hlavu na 20 minút. Počas tejto terapie som cítila príjemné šteklenie vo vlasoch. Po 10 minútach po terapii sa bolesť výrazne zmiernila, po 1 hodine úplne prestala. Čakala ma 4 hodinová cesta domov. Počas cesty som bola plná energie a tá mi vydržala až do 2. hodiny rannej, kedy som sa už prinútila ísť spať, lebo sa to patrilo. Odvtedy používam lampu pri únave, aplikujem ju na hlavu, alebo na dlane a chodidlá.

MUDr. M.M.

PROBLÉMY S POKOŽKOU: Už niekoľko rokov mám problémy s pokožkou na tvári. Absolvovala som rôzne procedúry a rôzne druhy liečby, nič však nemalo trvalý efekt. Preto som bola opatrná a doporučenú TDP lampu som najprv 10 dní skúšala. Problém sa najprv zvýraznil, a potom pomaly ustupoval. Keďže som mala lampu doma k dispozícii, rozhodla som sa ju vyskúšať aj proti bolesti. Som lekárka, stomatológ, a pri mojej práci preťažujem jednu dolnú končatinu. Prejavilo sa to dlhodobou bolesťou v krížovej oblasti a bolesťou v celej nohe. Už po jednej aplikácii lampy som spala pokojne, a po niekoľkých dňoch sa bolesť stratila úplne. TDP lampu som si hneď po odskúšaní aj zakúpila a používa ju celá moja rodina. Ďakujem.

 

A.Z., Košice

PSORIÁZA: 14 rokov pomáham ľuďom zlepšiť si zdravie pomocou prírodnej medicíny a zdravotníckych prístrojov. V januári 2008 ma navštívila sympatická pani (zdravotná sestra) so svojou 19-roč. dcérou, ktorá mala 3 roky neriešiteľný problém s pokožkou. Červené, až krvavé fľaky po celom tele. Odborníci sa nezhodli na diagnóze, ale určili, že pravdepodobne je to psoriáza, nakoľko sa takéto ochorenie vyskytuje u viacerých členov rodiny. Problémy začali už v detstve, ale posledné 3 roky boli výrazné. Nasadili jej rôzne druhy liečby, kortikoidy, antikoncepciu, rôzne masti, antibiotiká a pod., nič však nezaberalo. Naopak, zhoršovalo sa to. Nakoniec lekári odporučili liečbu v nemocnici. Dievča bolo pred maturitou, preto pobyt v nemocnici odmietli. Urobila som jej diagnostiku stavu meridiánov podľa metódy Dr. Volla prístrojom DiaDens PK a zistila som vo viacerých meridiánoch vysoké hodnoty, ktoré svedčia o zápale v organizme. Otestovala som jej najvhodnejšie výrobky tradičnej čínskej medicíny od f. Tianshi, s ktorou spolupracujem 4 roky a odporučila som jej užívať: Antilipidový čaj 1 liter denne, chitosan 2 kapsule večer, počas 2 týždňov (na detoxikáciu). Po 2 týždňoch pridať 2 kapsule Kordycepsu ráno a 2 kapsule Biozinku popoludní. Keďže som už pracovala aj s TDP lampou od f. Weltfit a poznala som jej účinky niekoľko mesiacov, odporučila som jej kombináciu týchto dvoch spôsobov. TDP lampu mala aplikovať na najviac postihnuté miesta na tele. Po 5 týždňoch nasledovala kontrola. Takmer všetky hodnoty meridiánov boli v norme. Po červených fľakoch na tele nezostali takmer žiadne stopy, až na pár ružových miest (nová koža). V prvých dňoch detoxikácie sa stav mierne zhoršil, ale po týždni sa začal rapídne zlepšovať, takže dievčina prestala byť skeptická a každý večer si nastavila budík, aby sa ráno mohla ošetriť TDP lampou, ešte pred odchodom do školy (približne 1-1,5 hod. denne). Odchádzali šťastné a spokojné s tým, že "aj psoriáza sa dá vyliečiť ". Dodnes, t.j. 25. mája 2008 je stav stabilizovaný, a vedia, že na čínsku prírodnú medicínu Tianshi a TDP lampu sa môžu vždy spoľahnúť.

 

Ing. Jana P., Košice

Originálna TDP lampa mne a môjmu synovi úspešne pomáha na ceste postupného uzdravovania sa. Diagnózy, ktoré mi stanovili lekári: spomalený metabolizmus, upchaté žlčové cesty, nedostatočná práca obličiek - nefróza, nadmerné opuchy dolných končatín, zápal bedrových kĺbov, sú postupne minulosťou, vďaka každodennému používaniu TDP lampy, v zmysle priložených návodov. Môj 10-ročný syn mal oslabený imunitný systém, časté angíny, zápaly priedušiek, zápaly močových ciest, skoliózu, alergie a ekzémy. Každodenným používaním TDP lampy sa postupne zbavujeme jednotlivých ochorení. Od predčasného narodenia môjho syna sme prešli strastiplnú cestu skúšania rôznych terapií, cvičení, masáží, formou klasickej i alternatívnej medicíny, navštívili sme viacerých liečiteľov a hľadali sme stále nové a účinné metódy celistvého uzdravenia tela, duše i ducha. Ďakujeme za možnosť využitia TDP lampy, je to pohodlné, v príjemnom domácom prostredí, v čase, ktorý nám vyhovuje, za prijateľnú cenu, s výraznými zmenami k lepšiemu. K základným podmienkam prežitia človeka patrí láska, svetlo a teplo. Lampu používame dva mesiace a už po mesiaci používania, môj lekár nechcel veriť vlastným očiam, keď uvidel výsledky vyšetrení mojich obličiek. Ešte raz ďakujeme.

 

A.B., Košice

POHYBOVÉ PROBLÉMY: Som 65-ročná dôchodkyňa. Trpela som na ochorenie pohybového aparátu a diabetes,...Pre silné bolesti, nespavosť v noci, tŕpnutie rúk, bolesti pri chôdzi už za pomoci palice som sa rozhodla vyskúšať TDP lampu. Po prvej kúre, 10 krát, bolesti sa zmiernili a tak som sa rozhodla lampu si kúpiť. V procedúre som pokračovala ďalej. Môj zdravotný stav sa zlepšil natoľko, že chodím s úsmevom na tvári, bez paličky. Tŕpnutie rúk nemám. Lampu požičiavam aj ostatným, ktorí ma požiadajú a taktiež dosahujú dobré výsledky. Slovko "Ďakujem Vám" je veľmi málo a skutočne odporúčam každému pri akýchkoľvek zdravotných problémoch, aby si TDP lampu odskúšal.

 

Anna K., Košice

PROSTATA, CHRONICKÁ ZÁPCHA: Som zdravotná sestra, t.č. pracujúca v Rakúsku. Môj 92-ročný pacient mal veľké problémy s prostatou. Nakoľko poznám účinky TDP lampy a chcela som mu pomôcť, zobrala som lampu do Rakúska. Po jednej kúre, 10 aplikácií, sa bolesti prostaty podstatne zmiernili a stolicu mal pacient pravidelnú, ako nikdy predtým. Pacient vyjadruje vďaku.

ZjY1ZmE0