» Kyäni Trojuholník Zdravia Xtr
Kyäni Trojuholník Zdravia Xtreme

Kyäni Trojuholník Zdravia Xtreme

Ten najsilnejší trojuholník zdravia na trhu! Účinný Trojuholník Zdravia, ktorý obsahuje Kyäni Nitro Xtreme™, Kyäni Sunrise™ and Kyäni Sunset™ , je ideálny pre športovcom, ktorý udrží váš výkon v extrémoch so svojou jedinečnou kombináciou prísad.

Ak máte záujem o zakúpenie Kyäni Trojuholník Zdravia Xtreme, kliknite pre vstup do Eshopu sem.

Čo obsahuje:
Kyäni Sunrise™ - v jednom balíku 30 vrecúšok, každý 30 ml
Kyäni Nitro Xtreme™ - jedna 56 ml-ová flaša s kvapkadlom
Kyäni Sunset™ - 90 kusov gélových tabletiek

Čo robí Trojuholníka Zdravia Xtreme naozaj extrémneho? - Kyäni Nitro Xtreme!

Kyäni Nitro Xtreme využíva oveľa koncentrovanú formu rastliny Noni ako štandardný trojuholník zdravia. Táto formula je už veľmi jedinečná, ktorá obsahuje COQ10, Vitamín B1, Zinok, Horčík a ešte také ďalšie látky, ktoré zvýšia efektívnosť výživovej doplnky. Kyäni Nitro Xtreme tiež obsahuje kľúčové zložky, ktoré sú známe pre zvýšenie živín v metabolizmu, čo znamená, že užívaním Xtreme spoločne s Kyäni Sunrise a Kyäni Sunset spôsoby, že ešte viac využijete tie druhé produkty.

Ako Kyäni Trojuholník Zdravia, aj Trojuholník Zdravia Xtreme obsahuje iba špičkové, inteligentne formulované zložky, aby Vám poskytli to najlepšie z výživových doplnkov.

Kyäni Sunrise je založená na silnej a divokej aljašskej čučoriedke a obsahuje vitamíny, minerály, plody a rastlinné výťažky. V tomto veľmi silnom doplnku každá zložka je jedinečný a silný cenný príspevok k zdravému a vyváženému životnému štýlu.

Kyäni Sunset kombinuje tú najčistejšiu formu vitamínu E- tokotrienoly z rastlín Annatto a Omega3 z voľne žijúcich aljašských sockeye lososov a z iných divokých aljašských rýb. Pravidelné užívanie Kyäni Sunsetu môže pozitívne prispieť k normálnej funkcie srdca a mozgu a rovnako aj videní vďaka svojej vysokej EPA/DHA úrovni.

Užívajte si Trojuholník Zdravia Xtreme– a žite svoj život Xtrémne!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

imgFfYUWuBUHpP imgBarnypok img01.04.2017 12:06
MTcyZ