» Príbeh spoločnosti Kyäni
Príbeh spoločnosti Kyäni

Spoločnosť Kyäni bola založená s cieľom prinášať dobrý pocit zo života ľuďom z celého sveta.

Kyäni znamená Silná medicína a toto slovo pochádza z nárečia pôvodných obyvateľov Aljašky.

Príbeh Kyäni sa začína na Aljaške, kde zakladatelia tejto spoločnosti, Dick a Gayle Powellovci, narazili na aljašskú čučoriedku, o ktorej sa neskôr dozvedeli, že sa taktiež nazýva „Ky-äni“. Počas pobytu na Aljaške stretli výskumníka, ktorý skúmal aljašské kmene a fascinovalo ho, akému výnimočnému zdraviu sa títo ľudia tešia. Spomínaný výskumník zistil, že tento kmeň nemal žiadne pomenovanie pre choroby srdca, rakovinu, diabetes a iné bežné ochorenia a nadobudol presvedčenie, že nutričná bohatosť zloženia stravy tohto kmeňa prispieva k výnimočnému zdravotnému stavu týchto ľudí žijúcich v mimoriadne nehostinných podmienkach.

Výskumník ďalej spozoroval, že príslušníci kmeňa pravidelne konzumovali divo rastúce aljašské čučoriedky a v prírode žijúce aljašské lososy.

Powellovci, inšpirovaní túžbou priniesť tieto kľúčové prísady do stravy ďalších ľudí, rozpovedali svoj príbeh rodinám Hansenovcov a Taylorovcov. Spojenie spomínaných troch rodín neskôr viedlo k vzniku spoločnosti Kyäni.

V súčasnosti spoločnosť Kyäni pôsobí vo viac ako 44 krajinách a má 13 pobočiek po celom svete. Spoločnosť Kyäni, ponúkajúca štyri jedinečné výživové doplnky, disponuje výnimočným obchodným modelom, v rámci ktorého sú spokojní zákazníci odmeňovaní za šírenie týchto produktov k ďalším klientom.

Zakladatelia môžu s potešením povedať, že sa im reálne podarilo naplniť vlastný sen a prinášať zdravie ľuďom po celom svete.

Kyani zakladatelia


Spoločnosť Kyäni disponuje výnimočným obchodným modelom.

Spoločnosť Kyäni, v harmónií s predstavou svojich zakladateľov o prinášaní zdraviu do života ľudí po celom svete, disponuje výnimočným obchodným modelom, ktorý nielen prospieva zdraviu zákazníkov, ale zároveň prináša osoh tým, ktorí sa rozhodli so spoločnosťou Kyäni spolupracovať.

Ako hrdý člen sektoru priameho predaja, spoločnosť Kyäni ponúka viac ako len neoceniteľné výživové doplnky. Spoločnosť zároveň ponúka nezávislým distribútorom príležitosť na predaj produktov Kyäni prostredníctvom vlastných prevádzok alebo webovej stránky Kyäni. Spoločnosť Kyäni eliminuje veľkú časť nemalých prevádzkových nákladov, ktoré sú súčasťou tradičného sveta maloobchodu, a môže ušetrené prostriedky investovať do kvality svojich produktov a odmeňovania distribútorov. Nákupom produktov na tejto webovej stránke alebo od vášho distribútora vyjadrujete svoju podporu nielen spoločnosti Kyäni, ale aj príslušnému distribútorovi.

Viac informácií o priamom predaji nájdete na stránke www.seldia.eu.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

MTJiNzg