Moje služby
Moje služby
 • Anjelské semináre
 • Liečenie s anjelmi
 • Výklad anjelských kariet a znamení
 • Hĺbková diagnostika stavu pomocou kyvadla s duchovnými príčinami a návrh riešenia pomocou duchovných cvičení - anjelskej medicíny a prírodnej medicíny.
 • Liečenie kryštálmi
 • Čistenie čakier
 • Vyrovnávanie aury
 • Metapsychické čítanie – minulé životy (na odstránenie blokov a fóbií)
 • Odkazy od blízkych zosnulých
 • Zistenie možnej  prítomnosti „pripútanej duše“ a jej odvedenie do Svetla
 • Zistenia ohľadom negatívneho vplyvu prekliatia, rodovej kliatby, čiernej mágie,   geopatogénnych zón,  sľubov z minulých životov (pri problémoch s partnerskými  vzťahmi, financiami a rôznymi trápeniami) a zistenie  vysielania negatívnej energie.
 • Terapia energiou Reiki – (nebeská, čistá energia), prevádza sa v oblečení): čistenie a harmonizácia  aury,  čakier, dodanie energie do oslabených alebo chorých miest na tele.
 • Kraniosakrálna terapia (harmonizácia tela, duše a mysle v hlbokej relaxácii) – prevádza sa v oblečení. Je vhodná aj pre deti.   Uvoľnenie psychických aj fyzických  blokov a „energetických cýst“ v kraniosakrálnom systéme (lebka-krížová kosť) a navodenie samo uzdravujúcich   procesov tela.
 • Tradičná čínska medicína na prevenciu,  rôzne zdravotné problémy a ochorenia od korporácie Tiens.
 • Program Zdravý životný štýl Tiens – zdravé chudnutie.
 • Zdravé odkyslenie a regenerácia organizmu pomocou výrobkov Kurta Tepperweina – vysoko kvalitná prírodná medicína.
 • Terapie pomocou liečebných prístrojov – magnetický, vibračný, elektropunktúrny, diagnostický.


CENNÍK SLUŽIEB platný od 5.2.2013

1 PORADENSTVO    - 1. konzultácia  - Dg. 20,- Eur
2 PORADENSTVO   -  kontrola 15,- Eur
3 PORADENSTVO   -  Reiki  terapia 15,- Eur
4 PORADENSTVO  -  Kraniosakrálna terapia 20,- Eur
5 ANJELSKÝ  SEMINÁR  1-dňový 50,- Eur
6 ANJELSKÝ  SEMINÁR  1,5  dňový 70,- Eur
7 TERAPIA  PRÍSTROJOVÁ    - 1 hod. 12,- Eur
8 PORADENSTVO  - Výklad kariet a  znamení 15,- Eur
9 SEMINÁR  REIKI  I. 50,- Eur
10 SEMINÁR  REIKI  II. 111,- EurNÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

imgĽubica [62.197.192.*]

img28.09.2015 15:14

názor

Je dobré, že existujú ľudia, ktorí iným pomáhajú aj keď za peniaze. Každý musí z niečoho žiť. Je však aj veľa podvodníkov, ktorí ľudí zneužívajú. To je už na svedomí každého človeka.

ODPOVEDAŤ

imgrzrPGZbtyxC [192.64.64.*]

img06.07.2015 11:06

V3IruI2x8

Whether you are decorating your vacoaitn home with a skies-the-limit budget or that leaves during the middle of the week or at night. Bloomington has a variety of shops that are found nowhere 340 years, the longest of any two nations sharing .

ODPOVEDAŤ

imgstela [88.212.37.*]

img26.06.2013 18:19

pomahat,ale nie pre peniaze

Zaujala ma vasa stranka a verim,ze su ludia ,ktori maju urcite nadprirodzene schopnosti . Osobne som takych aj poznala a bola som prekvapene,ze ked som I'm vtedy neverila ,tak po urcitom case mali vo vsetkom pravdu. Skoda,len ,ze uz ich neviem najst a stale stretavam,len samych podvodnikov a sarlatanov pre peniaze. Chcela by som sa uistit,ze sa Vam da verit a myslim si,ze ked ste vyvolene pomahat,tak nepotrebujete zarabat na stroskotancoch,ci umierajucich......ci? Ja osobne ak mozem ,tak pomozem a nepytam si zato nic ,len mam z toho dobr y pocit,ze som niekomu pomohla v nudzi. Potrebujem pomoc,ale nemam peniaze. Pomozete mi?

ODPOVEDAŤ

imgLenka [85.237.224.*]

img24.02.2014 14:19

Re: pomahat,ale nie pre peniaze

Ľudia, ktorí pomáhajú druhým neplatia nájomné? Neplatia v obchodoch? Myslíš, že príde do obchodu a povie, ja pomáham ľuďom, dajte mi nákup zadarmo.... alebo takto odpovie na šek za elektriku....

ODPOVEDAŤ

imgMartina [95.102.72.*]

img26.08.2013 16:36

Ahoj Stela :)

Ahoj Stela, ako som si prezerala túto stránku natrafila som na tvoj komentár a tak nejako som ucítila aj ja naň reagovať :) V tvojom názore o tom že ak niekomu pomáhame by sme si nemali za to pýtať žiadnu daň sa stotožňujem. Je samozrejme že ak niekomu pomáhame od srdca, srdcu netreba nič materiálne ako dôkaz prejavu vďaky ale len krásny teplý pocit. Ale viem pochopiť aj tú druhú stránku veci. Ak sa niekto obetuje pre túto krásnu činnosť a to pomoc ľuďom na celý svoj život príde mi prirodzené že potrebuje daný človek aj oceniť spôsobom akým si vyberie. Hlavne v tejto dobe sú potrebné peniaze pre každého a myslím že sama vieš o čom píšem :) Pomoc druhým nemôžeme brať od niekoho ako samozrejmosť aj keď sa pre to rozhodne a zasvätí tomu či už celý alebo časť svojho života. Mali by sme si niekedy uvedomiť že aj ten človek čerpá svoju energiu, ktorú by nemusel čerpať keby nechcel a zároveň dáva časť zo seba druhým a ak vidí ako svoju formu oceniteľnosti peniaze tak nech tak je. Priznajme si že v tejto dobe sú peniaze veľkým kráľom a my niekedy s tým nič nenarobíme a musíme sa poddať. Peniaze nie sú zlé a ak ich využiváme v prospech svetla a pomoci ľuďom čo verím že táto stránka robí nevidím žiaden problém. Chápem tvoje slová pretože ani ja nie som pri peniazoch. Som študentka, platím si školu a veci k tomu podobné, navyše som vyšla z DeD a žijem u priateľa a tiež neviem ako bude zajtra... Ale viem že je možné ak mi to je súdené dostať sa na k anjelskej terapií k pani Anke. . Jediné čo mi ostáva že ak mi anjelici prajú a chcú aby som absolvovala túto terapiu čo cítim že áno tak mi pošlú peniažky už ocijakým spôsobom a mne ostáva len veriť a každý deň si to vizualizovať a tešiť sa akoby už bolo :) Skús to aj ty ak ti to niečo hovorí :) Aj keď sa to ľahko píše som veľmi netrpezlivá a tak veľmi by som sa už rada ocitla u pani Anky :) Treba počkať čo osud prinesie, pekný deň

ODPOVEDAŤ

MDFkMTdlNW