» Indigové deti
Indigové deti

 

INDIGOVÉ DETI

 

Poznatky o týchto deťoch rozpracovala už v 70-tych rokoch lekárka Nancy Ann Tappe.

V 90. rokoch vyšla kniha Lee CARROLLA a Jan TOBEROVEJ. Hovorí sa v nej, že indigové deti sú nadpriemerne inteligentné, sebavedomé, vynaliezavé a mimoriadne kreatívne. Majú výnimočne silnú životnú energiu, často mimoriadne schopnosti, mávajú problémy s autoritami, preto vždy treba s nimi hovoriť na rovinu a otvorene, žiadne zákazy bez argumentov u nich neprejdú.

Sú citlivé, no introvertné. Môžu pôsobiť chladno a bezcitne. Často sú si vedomé svojej výnimočnosti, no nebojujú s ňou.

Vo veľkom sa začali rodiť v 90. rokoch, vyznačujú sa výnimočnou emocionálnou vyspelosťou, majú silný imunitný systém, nadprirodzené schopnosti. Majú výnimočné biologické spojenie s duchovnom – silnú intuíciu, telepatiu, liečiteľské schopnosti.

 

Napr. Američanka Annette Piper napísala o svojej 10-ročnej dcére Alexandre, že ak sa dotkne človeka, povie mu, čo ho trápi.

Ďalej, 7-ročný David Minh Wong sa prejavuje arogantným správaním a bezemočným vystupovaním. Učí sa dobre, je inteligentný. V 6. mesiacoch vedel rozprávať, a povedal matke, že bude mať v budúcnosti problémy zapadnúť v škole.

 

Indigové deti sa prejavujú hyperaktivitou, majú silné názory ohľadom ekológie a prírody, na ktorú sú naviazaní. Majú silné sociálne cítenie – pomáhajú iným. Napr. BARACK OBAMA.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

ZWE1MmFk