Základný anjelský seminár

 

ZÁKLADNÝ ANJELSKÝ SEMINÁR

 

Chcete, aby sa Vám lepšie darilo v láske, v práci, kariére, rodine a v oblasti zdravia? Chcete ochrániť svoju rodinu a nájsť „svoju životnú cestu“?

anjel

NAUČTE SA KOMUNIKOVAŤ SO SVOJIMI ANJELMI

 

Anjeli sú stále s nami, od nášho narodenia, po celý náš život. Sú to čisté duchovné bytosti, na veľmi vysokej úrovni a vysokých vibrácií. Každý človek má najmenej jedného anjela strážneho. Anjeli nás nikdy neodsudzujú, ani neposudzujú, vidia v nás len tie najlepšie vlastnosti a sú tu preto, aby nám pomáhali.

Komunikácia s nimi je veľmi jednoduchá a bezpečná, nie sú potrebné žiadne zložité rituály. Treba len vedieť, ako na to. Naučiť sa to môže každý.

 

Na Základnom anjelskom seminári sa naučíte podstatné veci o energiách, čakrách, aure, anjeloch, Archanjeloch a duchovných sprievodcoch.

Spoznáte ríšu Archanjelov, ich mená, kompetencie a ako sa prejavujú, ako vyzerajú, aké znamenia nám dávajú. Naučíte sa aké druhy jasnozrivosti poznáme, ako ju rozvinúť alebo prehĺbiť, ako prebieha liečenie s anjelmi a naučíte sa anjelské ochrany proti negatívnym energiám.

V priebehu seminára prežijete meditáciu: „Očistenie čakier s Archanjelom Michaelom“ a „ Ako sa spojiť so svojím anjelom strážnym“. Dozviete sa, ktorý anjel strážny Vám bol pridelený a ktorého môžete volať na pomoc.

 

Cez obedňajšiu prestávku bude podané občerstvenie.

Účastníci seminára dostanú aj základné materiály a v budúcnosti budú mať možnosť stretávať sa a vymieňať si skúsenosti na „Anjelských stretnutiach“, príp. absolvovať ďalšie semináre na príbuzné témy.

Seminár prebieha v malých skupinách s 3 - 8 záujemcami. Seminár sa koná v Košiciach, na Pražskej 4, (príp. v inom meste, ak bude dostatok prihlásených). Zvyčajne sa koná v sobotu (príp. v nedeľu alebo v iný dohodnutý deň).

 

Seminár vedie Anna Zelenáková - dlhoročná Majsterka Reiki a absolventka školy Doreen Virtue, s certifikátom ACP I a ACP II (Anjelský certifikovaný praktik) a s certifikátom Práca média.

Cena: 50,- EUR

 

Konanie Základného anjelského seminára:


Seminár sa môže uskutočniť na základe dohody a upresnenia termínu v skupine, alebo aj individuálne.

Ak Vás táto metóda zaujala a chcete sa ju naučiť, prihláste sa prosím vopred na tel.č. 0905 475 137, alebo e-mailom na: anka.zelenakova@centrum.sk, alebo osobne na adrese: Podnikateľské centrum, Pražská 4, 1. posch., č. 113, Košice.

www.zdraveteloadusa.sk

Dobrý deň,
návrh rozšírenia zóny plateného parkovania v uvedenej lokalite uvádza ako dôvod spoplatnenia odľahčenie miestnych parkovísk a ulíc. Som obyvateľom dotknutého územia. Pri podujatiach v Steel aréne sa aj pri vypredanom hľadisku a ešte pred výstavbou parkovacieho domu autá návštevníkov nachádzali hlavne na Štúrovej, Jánošíkovej, Žižkovej, a čiastočne na Kukučínovej, Lichardovej a Skladnej ulici. Autom prechádzam týmito ulicami denne, takže si dovolím tvrdiť, že samotná Steel aréna problém na ďalších uliciach netvorila. Obrovským odľahčením počas podujatí je nový parkovací dom. Súhlasím s pánom Fojtíkom - parkovací dom by sa mohol využívať aj mimo podujatí, len treba stanoviť rozumnú cenu za parkovanie v ňom. Čo sa týka návštevníkov mesta, títo majú z dotknutých ulíc pomerne ďaleko do historického centra. Pochybujem, že by tieto ulice využívali na parkovanie. Ak návrh počíta s odľahčením ulíc, ktoré hraničia so súčasnou platenou zónou centra, spôsobí to pravdepodobne iba posun áut vodičov, ktorí nie sú ochotní zaplatiť poplatok v centre, za novú hranicu. Rovnako si myslím, že množstvo vodičov, ktorí využívali doteraz ulice Táborská, Šoltésovej, Južná trieda, sa preorientuje po dokončení Auparku na jeho parkoviská.
V lokalite ulíc Kukučínova až Milosrdenstva sa nenachádzajú žiadne parkoviská. Vodiči, ktorí nemajú možnosť parkovať vo vlastnom dvore, sú nútení parkovať na komunikáciách pri rodinných domoch. Tieto ulice vodičom nič neuľahčujú, sú v zlom stave a napr. pri ich údržbe prichádzajú na rad ako posledné (ako pri upratovaní snehu v zime, tak aj pri opravách výtlkov a dier)! Rovnako si nemyslím, žeby zavedenie poplatkov prinieslo občanom nejaké zlepšenie.
Zavedenie povinného platenia za parkovanie áut v týchto zónach považujem za neopodstatnené! Obyvatelia budú prinútení platiť za rovnakú situáciu v uliciach ako majú teraz. Teraz sa návrh dostal na sumu 25€/rok pre rezidentov. Koľko si Správa majetku mesta vyrúbi o rok, o dva? Tiež sa pýtam, prečo sa návrhu netýkajú aj ďalšie ulice v blízkosti centra (okolie Auparku, Kuzmányho sídlisko, ulice za starou radnicou...)?

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

imgi4j6Jelz imgoPGCZqSxocv img18.09.2015 16:20
img img imgimgRe: i4j6Jelz imgTerrybof img03.10.2017 01:09
img img imgimgRe: i4j6Jelz imgWillialamish img06.05.2017 14:21
imgxBmFTTvGTJ img4WVGBwXob8S img18.09.2015 13:14
OTU3NTNkYT